زمان مطالعه: 5 دقیقه

اپوکسی کولتار

قیمت کفپوش اپوکسی , کفپوش اپوکسی و اپوکسی کولتار:

اپوکسی زغال سنگ یک پلیمر محافظ سطح سیاه است که برای استفاده در سطوح محیطی بسیار خورنده استفاده می شود. این به سادگی ترکیبی از رزین های اپوکسی مختلف و قیر زغال سنگ است. بسیاری معمولاً از اپوکسی برای ایجاد پوشش جامد یا رنگ برای محافظت از رطوبت در سیستم های زیرزمینی استفاده می کنند. خطوط لوله ، تاسیسات تصفیه آب ، شفاف کننده ها ، مخازن نمونه هایی از آن حفاظت هستند. به همین دلایل استفاده از آن در صنعت فاضلاب رایج است.

کفپوش اپوکسی کولتار چیست

کف پوش اپوکسی قیر زغال سنگ نوعی اپوکسی است که دارای وزن زیاد و ساخت بالا است. کفپوش اپوکسی است که اغلب روی سطوح استفاده می شود و در معرض محیط های بسیار خورنده قرار می گیرد. در اینجا برخی از ویژگی های تشکیل دهنده مواد ذکر شده است:

این ترکیبی از رزین های مختلف و زغال سنگ است که سپس یک پوشش محافظ برای هر ماده ای که بر روی آن استفاده می شود ایجاد می کند.

این یک پوشش محافظ عالی محافظ روی سطوحی مانند فولاد ، آهن و بتن ایجاد می کند.

افزودنی تار در آب بندی رطوبت عالی بوده و انعطاف پذیری و افزایش طول بتن و قیر را افزایش می دهد.

در بسیاری از محیط های دریایی به خوبی نگهداری می شود و می تواند غوطه ور شدن در آب شور را تحمل کند.

اپوکسی کولتار

خرید کفپوش اپوکسی

همچنین برای روکش فلزات به منظور جلوگیری از وقوع زنگ زدگی و خوردگی یک انتخاب عالی است. این مورد برای بدنه فلزی ، تریلر ، تخت کامیون و موارد دیگر مناسب است. بدنه بارج ، مخازن زیرزمینی و مخازن آب غیر آشامیدنی معمولاً از آن استفاده می کنند. قیمت کفپوش اپوکسی قیر زغال سنگ را می توان با رنگهای معمولی نیز پوشاند! انواع مختلفی از رنگ ها استفاده می شود ، مانند رنگ دو جزئی ، رنگ سه جزء و غیره.

Delta Polymers سالها تجربه در این صنعت دارد و گزینه های عالی و عمده فروشی قیمت کفپوش اپوکسی قیر زغال سنگ را ارائه می دهد. اگرچه در لانگ آیلند در نیویورک واقع شده است ، اما ما در سراسر کشور توزیع کننده همه چیزهایی هستیم که ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد اپوکسی ما ، همین امروز با ما تماس بگیرید. ما با کمال میل به هرگونه س orال یا نگرانی شما در مورد اپوکسی زغال سنگ ما پاسخ خواهیم داد.

شماره تماس برای صحبت با بخش خدمات مشتری ما 1-800-966-5142 است. هنگامی که تماس می گیرید ، می توانید برای مطالب مورد نظر خود قیمت رایگان درخواست کنید. به عنوان یک تولید کننده اپوکسی داخلی ، ما می توانیم به شما در تهیه آنچه نیاز دارید کمک کنیم. بنابراین شما می دانید که چگونه پروژه آینده خود را به طور مناسب بودجه بندی کنید.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی زغال سنگ

کف پوش اپوکسی قیر زغال سنگ با تبدیل اپوکسی پلی آمید با یک سطح قیر تصفیه شده ذغال سنگ ساخته می شود. بیشتر در زمینه های فلزی و بتن در محیط های دریایی ، نفتی و صنعتی استفاده می شود. نوسان دما می تواند باعث متبلور شدن محصول شود. در دمای اتاق یا حداقل 5 درجه فارنهایت بالاتر از نقطه شبنم پایدار است. شرایط محیطی بر زمان خشک شدن محصول تأثیر می گذارد.

کاربرد اپوکسی کولتار

  • رنگ ها یا روکش هایی را ایجاد می کند که در استفاده از برس ، غلتک و اسپری صاف هستند
  • به خوبی با سطوح روغنی می چسبد ، بنابراین در گاراژها ترجیح داده می شود
  • این یک رطوبت خوب برای رنگها و روکشها است
  • رنگ یا روکش هایی با سایش ، شوک حرارتی ، ضربه و مقاومت شیمیایی تولید می کند.
  • مناسب برای غوطه وری مداوم در آب شور یا شیرینحداکثر محافظت در برابر خوردگی را می دهددر برابر تنش خاک محافظت می کند
  • یک نیمه براق با سطح مات ارائه می دهد
  • چسبندگی خوبی دارد و چسبندگی خوبی در رنگ ها یا روکش ها ایجاد می کند
  • یکی از کاربردهای رایج این کف پوش اپوکسی شامل پوشاندن بدنه کشتی ها است.

پوشش محافظ آب را دفع کرده و در برابر جزر و مد که می تواند منجر به خوردگی شود ، محافظت می کند. حوضچه ها اغلب با مواد پوشانده می شوند تا در برابر خرابی ناشی از نمک یا آب شیرین محافظت شود.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

کاربرد صنعتی اپوکسی کولتار

کاربردهای صنعتی کف پوش اپوکسی قیر ذغال سنگ شامل حفاظت از تجهیزات فلزی مورد استفاده در تصفیه خانه های فاضلاب و صنایع غذایی که از ترشی شور استفاده می شود ، می باشد. لوله های زباله های شیمیایی را می توان با مواد پوشش داد تا عمر تجهیزات افزایش یابد. تولیدکنندگانی که از اسیدهای ضعیف برای تولید کالا استفاده می کنند ، معمولاً از اپوکسی قیر زغال سنگ برای محافظت در برابر غوطه وری شیمیایی استفاده می کنند.

قطران زغال سنگ از کک خام ناشی می شود که با دمای بسیار بالا تقطیر می شود. سطح ایجاد شده از این فرایند با رزین های اپوکسی پلیمر و سایر مواد مخلوط شده و در دو قسمت خریداری می شود. قبل از استفاده ، ذغال سنگ و مخلوط اپوکسی ترکیب شده و باعث واکنش شیمیایی بین محصول پایه و ماده سخت کننده می شود.

این مخلوط را می توان روی سیمان ، فلز یا آزبست اسپری یا برس زد. لایه اول باید حدود 10 ساعت قبل از استفاده از لایه دوم خشک شود. روند پخت معمولاً حدود یک هفته به طول می انجامد.

هنگام استفاده از این ماده از عینک محافظ و محافظت از پوست توصیه می شود. همچنین برای جلوگیری از تنفس بخارهایی که بوی آسفالت می دهند ، تهویه مناسب پیشنهاد می شود. اپوکسی زغال سنگ نیز می تواند پوست را لکه دار کند.

صدها سال است که از تار به عنوان سیلانت استفاده می شود. در دهه 1700 ، سرخپوستان چوماش در ساحل کالیفرنیا از قیر طبیعی که در ساحل شسته می شد برای بستن قایق رانی و سبدهای ضد آب استفاده کردند. این قایق ها قبرها نامیده می شدند و برای سفر به بالا و پایین ساحل و جزایر مجاور مورد استفاده قرار می گرفت. اگرچه قبیله چوماش دیگر قایق های قیر را با تار نمی بندد ، اما همچنان در سواحل این منطقه ظاهر می شود.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما