زمان مطالعه: 5 دقیقه

در سال های اخیر کفپوشی بخوبی توانسته است در زمینه محیط های مرطوب پاسخگو باشد و نیاز افراد به یک کار زیبا و با دوام برطرف کرده است، اپوکسی کف دستشویی است. البته چند سالی است اپوکسی دستشویی مورد جست و جوی افراد بسیاری است و توانسته سلیقه های متعدد و مشتریان خاص خود جذب کند.

 

اپوکسی کف دستشویی تشکیل شده است از مواد صنعتی که ترکیب ان ها درکنار هم می تواند طرح های بدیعی بوجود بیاوردکه پس از اجرا بسیار زیبا هستند و در صنعت دکوراسیون داخلی امروزه و کارهای مدرن اپوکسی ارکان اصلی مورد استفاده است. در محیط هایی که مداوم با آب و مواد شوینده در ارتباط هستند، استفاده یک کفپوش مقاوم  اساسی ترین اقدامات است.

 

اپوکسی کف دستشویی

از سویی یکپارچگی و بدون درز بودن اپوکسی کف دستشویی از دیگر قابلیت هایی است که کفپوش برای سرویس بهداشتی، حمام و بطور کل محیط های متفاوت محبوب ساخته و بنحوی اجرا می گردد که ازنظر دکوراتیو بودن و یک کار لوکس نه تنها از سرامیک و سنگ های پیشین هیچ کم ندارد بلکه چند برابر بهتر آن ها قدم برداشته است

 

 

 

تولید اپوکسی کف دستشویی

شما مشتریات محترم برای استفاده گونه های مختلف آرایه های ساختمانی برای محیط های متفاوت و سبک های دکور متنوع و جذاب ابتدار باید درمورد متریال انتخاب شده اطلاعات کاملی داشته باشید. برای مثال در بخش درمورد تولید با شما صحبت می کنیم و به این موضوع اشاره داریم که مواد اولیه آن چیست و برای اجرا چه مراحلی باید طی شود.

 

اپوکسی کف دستشویی بر دو پایه بنا شده است رزین و دیگری هاردنر است، که این دو مایع در ترکیب با رنگ ویا طرح های سه بعدی، استیکر مانند و …بر روی کف اجرا می شوند. هر لایه از اپوکسی با توجه به طرح نهایی که قرار است به آن برسید با دقت و هنر دست مجری اجرا می گردد، در واقع لایه های مختلف این سبک از متریال پس از خشک شدن و تثبیت شدن لایه قبلی، اجرا می شود.

 

اپوکسی کف دستشویی

جالب است بدانید در تولید اپوکسی کف دستشویی شما عزیزان می توانید طرح و نقش های متفاوتی ایجاد کنید، که اینکار با طراحی قبل انجام شده نیز میسر است. کادر حرفه ای طراحی در این شرکت هم با اختیار داشتن نفرات ماهر و خلاق و همین طور مجریان هنرمند مطابق با سلیقه مشتریان خود طرح های مدروز دنیا بهترین سبک و طرح ها در اختیار این دوستان قرار می دهد.

 

شما عزیزان لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید در تولید اپوکسی کف دستشویی از رنگ و رزین استفاده می شود به صورتیکه ما جسم یا حجمی در پیش رو برای نصب نخواهیم داشت. میزان ترکیب مواد اولیه بهمراه تثبیت کننده ها و همچنین مواد روان کننده و استاپلایزر ها با توجه به نحوه کاربری محیط و با صلاحدید تیم اجرایی آموزش دیده و حرفه ای پیش می رود و به انجام می رسد

 

انواع اپوکسی کف دستشویی

بخش بسراغ معرفی انواع و گونه های مختلف اجرای اپوکسی می رویم و صحبت با شما همراهان همیشگی اینگونه پیش می بریم که متریال اپوکسی به‌تنهایی دنیایی مدل ها و دسته بندی های اجرایی را در دل خود جای می دهد، منتها درمورد انواع اپوکسی کف دستشویی می توانیم به سبک های اصلی زیر اشاره داشته باشیم:

 

اپوکسی کف دستشویی مدل ساده

در سبک یعنی اپوکسی کف دستشویی مدل ساده، پوشش محیط کاملا ازطریق رنگهای ساده انجام می شود و در واقع طرحی که شما درنهایت مشاهده می کنید خاقیت طراح و هنر دست نصاب است که می تواند پس از اجرای لایه اول که رنگ زمینه محصوب می شود رگه هایی با رنگ متضاد ایجاد شود که نمایانگر طرح سنگ یکپاچه باشد.

 

 

اپوکسی کف دستشویی مدل ساده

اجرای سبک کف پوش یعنی اپوکسی کف دستشویی مدل ساده، می توان حتی چند رنگ مختلف با هم مخلوط کرده تا به‌رنگ دلخواه مشتری برسیم. سپس خود رنگ روی کف ریخته می شود تا نمای واحدی به‌ما بدهد و بعد اگر مشتری طرحی را انتخاب کرده باشد که چند رنگ باشد. باید رنگهای دیگر هم بکار ببریم.

 

اپوکسی کف دستشویی مدل سه بعدی

دیگر مدلهای کفپوش توالت که امروزه بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است، اپوکسی کف دستشویی مدل سه بعدی است؛ یکی از مزیت هایی که بعنوان یک کفپوش درخود نهفته دارد قابلیت اجرای آن بصورت سه بعدی با طرح انتخابی شما است. اینکار با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در انتخاب طرح و ابعاد محیط برای شما ندارد پرطرفدارترین حالت اجرایی اپوکسی دستشویی است. در بخش تصویر سه بعدی با توجه به‌سلیقه شما درمیان بانک تصاویر بسیار متنوع که همکاران ما در اختیار شما قرار می دهند، انتخاب و اجرا می گردد

 

اپوکسی کف دستشویی

برای پیشبرد کار و درنهایت آشنایی با شیوه نصب و اجرا لازم است تا خدمت شما سروران گرامی اعلام کنیم؛ در شرکت الو مدرن تیم اجرایی ماهر و تکنسین های با تجربه که چندین سال است کار اجرای اپوکسی دستشویی یا اپوکسی حمام را انجام می دهد، پس انتخاب و تایید متریال ازجانب شما عزیزان، وارد پروژه خواهد شد و اجرای اینکار بصورت کاملا حرفه ای بر عهده دارند.

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه شیوه نصب و اجرای اپوکسی کف دستشویی خوب است که مرحله به مرحله با ما پیش بیایید. در ابتدا برای اجرای این سبک از کفپوش لازم است که شما یک سطح کاملا صاف و یکدست در اختیار مجریان ما قرار دهید. این کف میتواند جنس سیمان لیسه ای، سنگی، سرامیک، موزاییکی و غیره باشد. درنظر بگیرید که باید در ابتدای کار شیب کف دستشویی با همان عملیات کف سازی اولیه ایجاد کنید چون اپوکسی تنها پوشش نهایی است و ضخامت آن نهایتا ۳ میلیمتر خواهد بود.

در شیوه نصب و اجرای اپوکسی کف دستشویی بعد از چک کردن و درنهایت اصلاح سطح اولیه، لایه اولیه یا همان پرایمر اجرا می گردد، لایه میانی یا لایه دوم، طرح یا نقشی است که شما عزیزان بعنوان تصویر سه بعدی درنظر دارید که پس از جاگذاری در محیط و درنهایت هاردنر و رزین که نقش تثبیت کننده و ضد رطوبت لایه زیرین دارد، انجام میشود؛بصورت کاملا رقیق است و قابلیت اضافه کردن حلال ندارد بخش در مقاومت اپوکسی بسیار تاثیر گذار است.

 

برای سفارش و درنهایت شیوه نصب و اجرای اپوکسی کف دستشویی توسط تیم تکنسین الومدرن لازم است دو حالت اجرا را بشناسید. اولین حالت مربوط به اجرای اپوکسی دستشویی توسط رنگهای صنعتی است که از انواع رنگ بندی مختلف درآن اجرا میشود و بخش دیگری مربوط به چاپ پارچه سه بعدی و اجرای کار روی آن است. هر دو حالت را میتوانیم برای شما به مرحله اجرا برسانیم و تنها کاریکه شما درخواست میکنیم این است که ازبین البوم های ماکه بیش از صدها طرح و رنگ مختلف است مدلی را انتخاب کنید یا نهایتا اگر خیلی سخت می توانید انتخاب کنید. تیم طراحی ما در اختیار شما هستند.

 

اجرای اپوکسی کف دستشویی

اجرای اپوکسی کف دستشویی

در ادامه نیز بررسی ویژگی ها و مزایای شیوه نصب و اجرای اپوکسی کف دستشویی میپردازیم؛ که این سبک متریال چه خصوصیاتی دارد و چرا شما با انتخاب اپوکسی خیالتان بابت کف محیط مرطوب راحت است. درکل میتوانیم ضد ضربه بودن و زیبا بودن آن را بعنوان یک ملاک اصلی نام ببریم، همچنین شما بارها مواد شوینده درکف دستشویی یا حمام بکار ببرید هیچ مشکلی رخ نمی دهد و یکی زیباترین و مقاوم ترین کفپوش ها را در اختیار خواهید داشت.

 

قیمت اپوکسی کف دستشویی

فاکتور اساسی در انتخاب و اجرای کار ابتدا، قیمت اپوکسی کف دستشویی است، البته قیمت تمام شده کار برای این محیط، با توجه به متراژ کمی که دارد، بصورت چکی و عددی است. دوستانی که سخت پسند هستند و بدنبال یک طرح ایده ال برای کف سرویس خودشان میگردند از مدل کفپوش استفاده میکنند منتها براورد قیمت مراحل جدانشدنی ثبت سفارش هر محصولی است.

 

برای برآورد قیمت باید درنظر داشته باشید؛ اینکار یک متریال اجرایی، دکوراتیو و لوکس است. این مطلب را عرض میکنیم که‌در نظر داشته باشید متناسب با نحوه اجرا و سبکی که می پسندید هزینه کل کار برآورد میگردد یعنی  بدلیل متراژ کم صرفه اقتصادی برای نصاب و همچنین شرکت را ندارد که‌به صورت مترمربعی اعلام قیمت شود مگر اینکه متراژ کار وسیع باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما