خرید کفپوش وینیل لوکس

کفپوش وینیل لوکس و نحوه نصب آن:

LVT ، مخفف کاشی وینیل لوکس ، یک کفپوش چند لایه ، ضد آب و انعطاف پذیر است که در کاشی های وینیل یا تخته های سخت یا انعطاف پذیر موجود است. مشابه رول وینیل ، LVT یک گزینه کفپوش با دوام و کاربردی است که همچنین انتخاب گسترده ای از طرح ها و سبک ها ، از طرح های بی انتها و کلاسیک تا مد روز را ارائه می دهد.

Tarkett LVT چگونه ساخته می شود؟

Tarkett LVT از یک لایه اصلی پی وی سی ، یک لایه طرح چاپ شده ، یک لایه سایشی و یک لایه درمان پلی اورتان تقویت شده (PUR) ساخته شده است.

لایه طراحی می تواند تقریباً مانند هر ماده ای ساخته شود و امکانات بی پایان طراحی را ارائه می دهد. لایه سایش ، دوام کف شما را تعیین می کند: هر چه ضخامت لایه سایشی ، دوام کف آن بیشتر باشد. و بالاترین لایه تصفیه پلی اورتان هم از لایه سایش و هم از لایه طراحی محافظت می کند و محافظت فوق العاده ای در برابر خراش ، ساییدگی و لکه ایجاد می کند.

محدوده های Tarkett’s Starfloor Click Ultimate همچنین دارای یک لایه پشتی کف است که به عنوان زیرانداز توکار عمل می کند ، عایق صدا را ایجاد می کند و کف را نرمتر و ساکت تر از زیر پا می کند.

 کفپوش وینیل لوکس چیست ؟

رول وینیل یک وینیل چند لایه با یک لایه بالایی چاپ شده است. این ورق ها به صورت ورق های بزرگ ، مداوم و انعطاف پذیر عرضه می شوند و هنگام نصب درزها معمولاً بسیار کم است. بنابراین رول وینیل معمولاً در مناطقی که رطوبت دارند مانند حمام ، آشپزخانه و لباسشویی توصیه می شود.

رول وینیل مدرن یک کفپوش با دوام ، کاربردی و مقرون به صرفه است که همچنین انتخاب فوق العاده ای از طرح ها را ارائه می دهد: از رنگ های درخشان ، چکیده های بازی و سیاه و سفید ، تا تولید مثل عالی مواد طبیعی مانند چوب و سنگ.

خرید کفپوش وینیل لوکس

خرید کفپوش وینیل لوکس

نحوه ساخت کفپوش وینیل لوکس

رول وینیل Tarkett از چندین لایه تشکیل شده است که شامل یک هسته فایبرگلاس برای پایداری ، یک کف فوم یا پلی استر برای عایق صوتی و حرارتی ، و یک لایه سایش شفاف و لایه درمان پلی اورتان (PU) است که مقاومت در برابر نشت و لکه ها را فراهم می کند.

ساخت و تصفیه سطح هر محصول رول وینیل Tarkett تعیین می کند که کف شما در برابر خراش ، خراش و لکه ها مقاوم باشد و تمیز کردن آن به چه آسانی است. به عنوان مثال ، کف نرم تر در برابر خراش مقاومت می کند ، و تمیز کردن کف با منبت مکانیکی عمیق نسبت به کف با سطح صاف و صاف کمی سخت تر است. به طور کلی ، کف وینیل ما به خوبی در برابر خراش ، خراش و لکه ایستاده و تمیز کردن آنها آسان است.

کف های وینیل ما نیز احساس خوبی دارند ، و راحتی زیر بالشتی و انواع مختلفی را برای ارائه حس لمس متناسب با ظاهر ارائه می دهند. کفپوش رول وینیل Tarkett که دارای سختی ، ضد آب و تمیز کردن است ، دارای انتشار بسیار کم VOC (ترکیبات آلی فرار) است و 100٪ فتالات ندارد.

خرید کفپوش وینیل لوکس

خرید کفپوش وینیل لوکس

تفاوت کفپوش وینیل لوکس با لمینت

LVT و لمینت گزینه های بادوام ، مقرون به صرفه و جذابی برای گزینه های کفپوش چوب سخت و سرامیکی هستند. هر دو به صورت لایه لایه ساخته شده اند و شامل یک لایه سایش می شوند که مقاومت و دوام آنها را افزایش می دهد و باعث تمیز کردن و نگهداری آسان می شود و یک لایه طراحی که به آنها امکان می دهد از مواد طبیعی مانند چوب ، سنگ کاملاً تقلید کنند و کاشی کاری

ضد آب بودن کفپوش وینیل لوکیس

در حالی که هر دو LVT و ورقه ورقه به روش های مشابه ساخته می شوند ، ترکیب آنها متفاوت است. ورقه ورقه عمدتا از تخته فیبر با چگالی بالا تشکیل شده است که در اصل یک محصول چوبی است. این به این معنی است که ورقه ورقه ضد آب نیست و بنابراین در برابر آسیب آب بسیار حساس است ، جایی که می توانید آن را در خانه خود نصب کنید.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

جنس کفپوش وینیل لوکس

از طرف دیگر ، LVT عمدتا از PVC تشکیل شده است و نسبت به ورقه ورقه مقاومت بالاتری در برابر رطوبت ایجاد می کند. و برخلاف ورقه ورقه ، LVT می تواند در هر اتاق در خانه شما از جمله حمام ، آشپزخانه و لباسشویی استفاده شود. با این حال ، توجه به این نکته نیز مهم است که اگرچه محصولات LVT ضد آب هستند ، اما نصب آنها چندان مهم نیست. به عنوان مثال ، LVT در تخته ها یا کاشی هایی قرار می گیرد که کنار هم قرار می گیرند و در نتیجه چندین درز ایجاد می شود. بنابراین ، در حالی که تخته ها و کاشی ها خود ضد آب هستند ، اگر به درستی نصب نشده باشند ، امکان نفوذ آب یا رطوبت در درزها وجود دارد. بنابراین ، نصب در محیط های مستعد رطوبت باید با دقت بیشتری انجام شود.

آیا رول های وینیل و مشمع کف اتاق یکی هستند؟

اصطلاحات وینیل رول و کفپوش مشمع کف اتاق اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما یکسان نیستند. هر دو نوع کفپوش بسیار مقاوم ، با دوام هستند و تقریباً برای نصب در هر اتاق از خانه مناسب هستند. با این وجود ، تفاوت های اساسی در نحوه ساخت ، نصب و نگهداری و تنوع طرح و رنگ موجود با هر محصول وجود دارد.

رول وینیل به صورت لایه ای ساخته می شود و بیشتر از PVC تشکیل شده است ، در حالی که مشمع کف اتاق از یک لایه مواد طبیعی و در درجه اول از بذر کتان ساخته می شود. یکی از لایه های وینیل “لایه طراحی” است که روی آن طرح های تزئینی چاپ و برجسته می شوند. این لایه طراحی امکان تقریباً بی حد و حصر گزینه های رنگی را فراهم می کند. بعضی از کف های وینیل همچنین دارای بافتی متناسب با تصویر هستند ، و باعث می شود کف وینیل مانند مواد سختگیر واقعی و سنگ طبیعی شبیه و شبیه باشد. با مشمع کف اتاق ، طرح به جای اینکه در یک لایه جداگانه چاپ شود ، در سراسر مواد جاسازی شده است ، دامنه طراحی و امکان رنگ را محدود می کند.

نصب و نگهداری کفپوش وینیل لوکس

نصب و نگهداری نیز یکی دیگر از تفاوتهای اساسی است که نصب و نگهداری کفپوش وینیل نسبت به کفپوش مشمع کف اتاق بسیار آسانتر است. بیشتر مشمع کف اتاق به شکل ورق است و به چسب کاملاً پخش شده احتیاج دارد. و از آنجا که مشمع کف اتاق بسیار سفت است ، به عنوان یک پروژه DIY دشوار است و معمولاً به یک نصب کننده حرفه ای نیاز دارد. از طرف دیگر ، کار با کفپوش رول وینیل بسیار راحت تر از مشمع کف اتاق است زیرا آنقدر سخت نیست. بسته به محصولی که انتخاب می کنید ، وینیل نیز از چند طریق قابل نصب است.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

مشمع کف اتاق

مشمع کف اتاق از نظر نگهداری کمی بیشتر به تلاش احتیاج دارد زیرا در برابر رطوبت و سایش به اندازه وینیل مقاومت نمی کند. مشمع کف اتاق از مواد طبیعی ساخته شده است ، بنابراین در معرض آسیب های ناشی از آب و محصولات تمیز کننده بسیار حساس تر است. در نتیجه ، شما باید مستقیماً پس از نصب درزها را ببندید و از محصولات تمیز کننده خاصی که توسط سازنده توصیه شده است استفاده کنید. همچنین ، به دلیل آسیب پذیری بالقوه در برابر رطوبت و رطوبت ، ما توصیه نمی کنیم که مشمع کف اتاق را در حمام و لباسشویی نصب کنید. از طرف دیگر ، بیشتر کفپوش های وینیل را می توان در هر اتاق از خانه نصب کرد و می توان آنها را با محصولات منظم نظافت منزل تمیز کرد.

کفپوش اپوکسی

شرکت ایران اپوکسی مشاور ونصب بهترین کفپوش های اپوکسی می باشد برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.

کفپوش اپوکسی  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما