زمان مطالعه: 12 دقیقه

خرید کفپوش وینیل لوکس

کفپوش اپوکسی , کفپوش وینیل لوکس و نحوه نصب آن:

خرید کفپوش وینیل لوکس ، یک کفپوش چند لایه ، ضد آب و انعطاف پذیر است که در کاشی های وینیل یا تخته های سخت یا انعطاف پذیر موجود است. مشابه رول وینیل ، LVT یک گزینه کفپوش با دوام و کاربردی است که همچنین انتخاب گسترده ای از طرح ها و سبک ها ، از طرح های بی انتها و کلاسیک تا مد روز را ارائه می دهد.

Tarkett LVT چگونه ساخته می شود؟

Tarkett LVT از یک لایه اصلی پی وی سی ، یک لایه طرح چاپ شده ، یک لایه سایشی و یک لایه درمان پلی اورتان تقویت شده (PUR) ساخته شده است.

لایه طراحی می تواند تقریباً مانند هر ماده ای ساخته شود و امکانات بی پایان طراحی را ارائه می دهد. لایه سایش ، دوام کف پوش اپوکسی شما را تعیین می کند: هر چه ضخامت لایه سایشی ، دوام کف آن بیشتر باشد. و بالاترین لایه تصفیه پلی اورتان هم از لایه سایش و هم از لایه طراحی محافظت می کند و محافظت فوق العاده ای در برابر خراش ، ساییدگی و لکه ایجاد می کند.

محدوده های Tarkett’s Starfloor Click Ultimate همچنین دارای یک لایه پشتی کف است که به عنوان زیرانداز توکار عمل می کند ، عایق صدا را ایجاد می کند و کف را نرمتر و ساکت تر از زیر پا می کند.

 کفپوش وینیل لوکس چیست ؟

رول وینیل یک وینیل چند لایه با یک لایه بالایی چاپ شده است. این ورق ها به صورت ورق های بزرگ ، مداوم و انعطاف پذیر عرضه می شوند و هنگام نصب درزها معمولاً بسیار کم است. بنابراین رول وینیل معمولاً در مناطقی که رطوبت دارند مانند حمام ، آشپزخانه و لباسشویی توصیه می شود.

رول وینیل مدرن یک کفپوش با دوام ، کاربردی و مقرون به صرفه است که همچنین انتخاب فوق العاده ای از طرح ها را ارائه می دهد: از رنگ های درخشان ، چکیده های بازی و سیاه و سفید ، تا تولید مثل عالی مواد طبیعی مانند چوب و سنگ.

خرید کفپوش وینیل لوکس

خرید کفپوش وینیل لوکس

نحوه ساخت کفپوش وینیل لوکس

خرید کفپوش اپوکسی و رول وینیل آن از چندین لایه تشکیل شده است که شامل یک هسته فایبرگلاس برای پایداری ، یک کف فوم یا پلی استر برای عایق صوتی و حرارتی ، و یک لایه سایش شفاف و لایه درمان پلی اورتان (PU) است که مقاومت در برابر نشت و لکه ها را فراهم می کند.

ساخت و تصفیه سطح هر محصول رول وینیل Tarkett تعیین می کند که کف شما در برابر خراش ، خراش و لکه ها مقاوم باشد و تمیز کردن آن به چه آسانی است. به عنوان مثال ، کف نرم تر در برابر خراش مقاومت می کند ، و تمیز کردن کف با منبت مکانیکی عمیق نسبت به کف با سطح صاف و صاف کمی سخت تر است. به طور کلی ، کف وینیل ما به خوبی در برابر خراش ، خراش و لکه ایستاده و تمیز کردن آنها آسان است.

کف های وینیل ما نیز احساس خوبی دارند ، و راحتی زیر بالشتی و انواع مختلفی را برای ارائه حس لمس متناسب با ظاهر ارائه می دهند. کفپوش رول وینیل Tarkett که دارای سختی ، ضد آب و تمیز کردن است ، دارای انتشار بسیار کم VOC (ترکیبات آلی فرار) است و 100٪ فتالات ندارد.

کف پوش اپوکسی

کف پوش اپوکسی

تفاوت کفپوش وینیل لوکس با لمینت

خرید کفپوش اپوکسی و لمینت آن گزینه های بادوام ، مقرون به صرفه و جذابی برای گزینه های کفپوش چوب سخت و سرامیکی هستند. هر دو به صورت لایه لایه ساخته شده اند و شامل یک لایه سایش می شوند که مقاومت و دوام آنها را افزایش می دهد و باعث تمیز کردن و نگهداری آسان می شود و یک لایه طراحی که به آنها امکان می دهد از مواد طبیعی مانند چوب ، سنگ کاملاً تقلید کنند و کاشی کاری

ضد آب بودن کفپوش وینیل لوکیس

در حالی که هر دو LVT و ورقه ورقه به روش های مشابه ساخته می شوند ، ترکیب آنها متفاوت است. ورقه ورقه عمدتا از تخته فیبر با چگالی بالا تشکیل شده است که در اصل یک محصول چوبی است. این به این معنی است که ورقه ورقه ضد آب نیست و بنابراین در برابر آسیب آب بسیار حساس است ، جایی که می توانید آن را در خانه خود نصب کنید.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

جنس کفپوش وینیل لوکس

از طرف دیگر ، LVT عمدتا از PVC تشکیل شده است و نسبت به ورقه ورقه مقاومت بالاتری در برابر رطوبت ایجاد می کند. و برخلاف ورقه ورقه ، LVT می تواند در هر اتاق در خانه شما از جمله حمام ، آشپزخانه و لباسشویی استفاده شود. با این حال ، توجه به این نکته نیز مهم است که اگرچه محصولات LVT ضد آب هستند ، اما نصب آنها چندان مهم نیست. به عنوان مثال ، LVT در تخته ها یا کاشی هایی قرار می گیرد که کنار هم قرار می گیرند و در نتیجه چندین درز ایجاد می شود. بنابراین ، در حالی که تخته ها و کاشی ها خود ضد آب هستند ، اگر به درستی نصب نشده باشند ، امکان نفوذ آب یا رطوبت در درزها وجود دارد. بنابراین ، نصب در محیط های مستعد رطوبت باید با دقت بیشتری انجام شود.

آیا رول های وینیل و مشمع کف اتاق یکی هستند؟

اصطلاحات وینیل رول و کفپوش اپوکسی مشمع کف اتاق اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما یکسان نیستند. هر دو نوع کفپوش بسیار مقاوم ، با دوام هستند و تقریباً برای نصب در هر اتاق از خانه مناسب هستند. با این وجود ، تفاوت های اساسی در نحوه ساخت ، نصب و نگهداری و تنوع طرح و رنگ موجود با هر محصول وجود دارد.

رول وینیل به صورت لایه ای ساخته می شود و بیشتر از PVC تشکیل شده است ، در حالی که مشمع کف اتاق از یک لایه مواد طبیعی و در درجه اول از بذر کتان ساخته می شود. یکی از لایه های وینیل “لایه طراحی” است که روی آن طرح های تزئینی چاپ و برجسته می شوند. این لایه طراحی امکان تقریباً بی حد و حصر گزینه های رنگی را فراهم می کند. بعضی از کف های وینیل همچنین دارای بافتی متناسب با تصویر هستند ، و باعث می شود کف وینیل مانند مواد سختگیر واقعی و سنگ طبیعی شبیه و شبیه باشد. با مشمع کف اتاق ، طرح به جای اینکه در یک لایه جداگانه چاپ شود ، در سراسر مواد جاسازی شده است ، دامنه طراحی و امکان رنگ را محدود می کند.

نصب و نگهداری کفپوش وینیل لوکس

نصب و نگهداری نیز یکی دیگر از تفاوتهای اساسی است که نصب و نگهداری کفپوش اپوکسی وینیل نسبت به کفپوش مشمع کف اتاق بسیار آسانتر است. بیشتر مشمع کف اتاق به شکل ورق است و به چسب کاملاً پخش شده احتیاج دارد. و از آنجا که مشمع کف اتاق بسیار سفت است ، به عنوان یک پروژه DIY دشوار است و معمولاً به یک نصب کننده حرفه ای نیاز دارد. از طرف دیگر ، کار با کفپوش رول وینیل بسیار راحت تر از مشمع کف اتاق است زیرا آنقدر سخت نیست. بسته به محصولی که انتخاب می کنید ، وینیل نیز از چند طریق قابل نصب است.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

مشمع کف اتاق

مشمع کف پوش اپوکسی اتاق از نظر نگهداری کمی بیشتر به تلاش احتیاج دارد زیرا در برابر رطوبت و سایش به اندازه وینیل مقاومت نمی کند. مشمع کف اتاق از مواد طبیعی ساخته شده است ، بنابراین در معرض آسیب های ناشی از آب و محصولات تمیز کننده بسیار حساس تر است. در نتیجه ، شما باید مستقیماً پس از نصب درزها را ببندید و از محصولات تمیز کننده خاصی که توسط سازنده توصیه شده است استفاده کنید. همچنین ، به دلیل آسیب پذیری بالقوه در برابر رطوبت و رطوبت ، ما توصیه نمی کنیم که مشمع کف پوش اپوکسی اتاق را در حمام و لباسشویی نصب کنید. از طرف دیگر ، بیشتر کفپوش های وینیل را می توان در هر اتاق از خانه نصب کرد و می توان آنها را با محصولات منظم نظافت منزل تمیز کرد.

مزایای انتخاب کف پوش اپوکسی وینیل

هزینه

تخته وینیل بسیار مقرون به صرفه تر از کاشی و سرامیک است. بسته به نوع کاشی که انتخاب می کنید ، سرامیک می تواند به اندازه چوب سخت یا فرش با کیفیت باشد. به غیر از مصالح ، نصب تخته وینیل 40٪ کمتر از هزینه نصب کاشی و سرامیک است.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

سریعتر و راحت تر

نصب کاشی و سرامیک کار سختی است و زمان زیادی را می برد ، بنابراین اگر بخواهید آن را به درستی نصب کنید به احتمال زیاد به یک متخصص حرفه ای احتیاج خواهید داشت. تخته وینیل سازگار با کاشی و سرامیک است و نسبت به کاشی و سرامیک 60٪ سریعتر نصب می شود. با استفاده از  کف تخته وینیل ، دیگر نیازی به بالا کشیدن سطح سطح سخت سطح نیست. به علاوه ، می توان آنها را مستقیماً در بالای کف سطح سخت موجود نصب کرد. اگر می خواهید مقایسه نصب را در عمل مشاهده کنید ، این فیلم را تماشا کنید:

ماندگاری تخته وینیل و کاشی و سرامیک به عنوان گزینه های کف پوش اپوکسی بادوام شناخته شده اند. با این حال ، سرامیک با گذشت زمان می تواند تراشه و ترک بخورد. کاشی و سرامیک نسبت به تخته وینیل بیشتر در معرض آسیب است (فکر کنید چیزی سنگین روی سطح بیندازد). اگر فرزند یا حیوانات خانگی دارید ، تخته وینیل نیز گزینه بهتری است.

زیبایی ظاهری

تخته های وینیل در ظاهر بسیاری شبیه کاشی ارائه می شوند. این فناوری عکاسی به وینیل اجازه می دهد تا از ظاهر سرامیک (یا هر سبک کف که احتمالاً می خواهید) تقلید کند به شکلی که تقریباً از واقعیت قابل تشخیص نیست. به علاوه ، این لایه اضافه شده به تخته ها اجازه می دهد تا در برابر استفاده طولانی مدت مقاومت کنند.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

کف تخته وینیل تخته سنگ چوبی خاکستری

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: ردیابی ، رنگ: سرب ، پاسادنا ، رنگ: پوکه ، همپتون ، رنگ: صندل ، نرده ، رنگ: آهن.

خرابکاری کمتری آماده سازی برای نصب کاشی و سرامیک یک خرابکاری است. از آنجا که باید کفپوش ها را پاره کرده و مطمئن شوید سطح حتی قبل از نصب نیز وجود دارد ، گرد و غبار اضافی در روند کار دخیل است. هنگام برش دادن کفهای شناور  ، گرد و غبار کمی وجود دارد. تخته وینیل همچنین تمیز نگه داشتن پست پس از نصب آسان تر است.

زمان انتظار ندارید با تخته وینیل ، منتظر خشک شدن یا خشک شدن کف نیست. می توانید بلافاصله روی آن زندگی کنید!

نه به عنوان دائمی. پس از نصب کاشی و سرامیک ، برداشتن آن بسیار دشوار است.

اگر کسی هستید که دوست دارد روندها و عناصر طراحی خانه را تغییر دهد ، بیرون کشیدن و جایگزینی کف تخته های وینیل شناور آسان تر است.
اگر ظاهر کف کاشی و سرامیک را می پسندید ، منینگتون گزینه های مختلفی از صفحه وینیل را ارائه می دهد که شبیه سرامیک است. هنگام انتخاب تخته وینیل نیازی به سازش در سبک نیست!

انواع کفپوش وینیلی

برخی از انواع مواد وینیل لایه بردار و استیک نیز دارای یک لایه سایش نسبتاً نازک هستند ، به همین دلیل در معرض ناخن ها ، تراشه ها و بریدگی های عمیق ، به ویژه در فضاهای پربازدید است. با گذشت زمان ممکن است شکاف ها بین کاشی ها یا تخته ها ظاهر شوند.

این ممکن است بر ارزش فروش مجدد خانه شما تأثیر بگذارد
وینیل لایه بردار و استیک به همان اندازه که مقرون به صرفه و به طور بالقوه شیک باشد ، یک ماده لوکس یا گران قیمت محسوب نمی شود. برخی از صاحبان خانه های احتمالی می خواهند آن را با مواد دیگری مانند سنگ طبیعی جایگزین کنند. به همین دلیل ، ممکن است تا حدی بر ارزش فروش مجدد خانه شما تأثیر بگذارد.

با این حال ، توجه به این نکته مهم است که پوست و چوب به راحتی برداشته می شود ، به خریدار اجازه می دهد در صورت تمایل کفپوش را تعویض کند.

Epoxy Flooring

کفپوش اپوکسی

یکی از سخت ترین قسمت های مربوط به بازسازی کف ، برداشتن کف موجود ، بررسی زیر کف و انجام اصلاحات است. این فرآیند تقریباً همیشه شامل نصاب های حرفه ای با سالها تجربه است.

از آنجا که کاشی ها و تخته های پوست و چسب می توانند درست بالای کف کف موجود قرار بگیرند. تا زمانی که سطح آن وجود داشته باشد و هیچ مشکلی در ارتفاع وجود نداشته باشد ، این کفپوش هنگام نصب به این روش دقیقاً به نظر می رسد.

از وینیل لایه بردار و استیک می توانید علاوه بر کف ، روی دیوارها و سایر سطوح نیز استفاده کنید. این محصول را به ویژه یک محصول متنوع تبدیل می کند که به شما امکان می دهد بدون صرف هزینه زیاد برای مصالح یا نصب ظاهری همه جانبه داشته باشید.

ورق وینیل

ورق وینیل از دهه ها قبل وجود داشته است. این چیزی است که احتمالاً در خانه های قدیمی  تجربه کرده اید و حتی ممکن است در حین بازسازی آن را پوشانده یا برداشته باشید. ورق وینیل امروزه همچنان محبوب است و تولیدکنندگان از تکنیک های جدیدی برای ایجاد احساس مدرن تر به آن استفاده کرده اند.

این بدان معنا نیست که برای ورق وینیل به زیرانداز احتیاج ندارید. اگر طبقه زیرین شما دچار فرو رفتگی یا آسیب دیدگی باشد ، می تواند با گذشت زمان از طریق وینیل نشان داده شود. انواع مختلفی از زیراندازها برای این نوع کف وجود دارد و مارک هایی را نیز مشاهده کرده ایم که یک لایه نازک کف نیز از قبل چسبیده است.

Foam vinyl flooring

خرید کفپوش اپوکسی

کاشی وینیل

کاشی وینیل در سه سبک اصلی با کاشی های ترکیبی VCT یا وینیل ، کاشی پوست و کاشی لوکس وینیل موجود است. اگر می خواهید از کاشی های لایه بردار و چسب استفاده کنید ، فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید و مطمئن شوید که سطحی که روی آن کاشی می چسبانید تمیز و تراز باشد – نیازی به زیرانداز نیست.

VCT کاشی هایی هستند که با درصدی از سنگ آهک ساخته می شوند ، که به جذابیت آنها می افزاید ، اما آنها را متخلخل می کند مگر اینکه به درستی آب بندی شوند. درست مانند تنوع پوست و چوب ، اگر در تنظیم قرار دادن چیزی در زیر آنها تمایل ندارید به متخصصان مراجعه کنید زیرا به طور کلی لایه زیرین لازم نیست.

LVT مخفف کاشی وینیل لوکس است و محبوب ترین سبک کاشی است که از مواد مصنوعی ساخته می شود. گرچه گرانتر از دو گزینه دیگر شماست ، اما LVT اغلب دارای زیرانداز است که قبلاً متصل شده است. این نصب را ساده می کند اما بیشتر به قیمت اضافه می کند.

کفپوش وینیل ضد آب چیست؟

کف پوش اپوکسی وینیل ضد آب یک وینیل مهندسی لوکس است که 100٪ ضد آب است. کف وینیل ضد آب با یک هسته ضد آب ، با دوام طراحی شده و با کیفیت ترین کفپوش وینیل موجود در آن است

بسته به ترکیب کفپوش وینیل ضد آب ، WPC یا SPC نامیده می شود. WPC مخفف کامپوزیت پلاستیک چوب است و از مخلوط آرد پلاستیک و چوب ساخته شده است. SPC یک کامپوزیت پلاستیکی سنگی است و از پلاستیک و – حدس زده اید – از سنگ تشکیل شده است!

WPC برای چند سال وجود داشته است ، اما SPC در صحنه کفپوش کاملاً جدید است. هر دو گزینه کاملا ضد آب هستند. بنابراین بیایید نحوه کارکرد آن را بررسی کنیم.

کفپوش وینیل ضد آب به طور معمول دارای یک ساختار چهار لایه است که شامل یک هسته ضد آب است. این هسته همان چیزی است که این وینیل لوکس را از بقیه جدا می کند.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

لایه پشتیبان

بسیاری از گزینه های کفپوش وینیل ضد آب دارای یک لایه پشتیبان یا زیرانداز متصل شده در چوب پنبه یا کف هستند. این به دو هدف انجام می شود: اول ، شما نیازی به خرید زیرانداز اضافی نخواهید داشت ، و دوم اینکه ، نرم و جذب صدا را در کف شما فراهم می کند.

اگر تابحال روی کف بدون زیرپوش راه رفته اید ، می دانید که هنگام پا گذاشتن صدایی توخالی دارد. پشتی متصل از این امر جلوگیری می کند. به عنوان یک پاداش ، اکنون لازم نیست قبل از نصب وینیل جدید خود هزینه اضافی را برای خرید زیرانداز و نصب آن هزینه کنید.

هسته ضد آب

این مهمترین لایه وینیل ضد آب است! هسته ضد آب چگالی بالایی دارد و مهم نیست که در معرض مایعاتی قرار گیرد و متورم نشود.

هسته های وینیل WPC ضخیم ، انعطاف پذیر و متراکم هستند. این هسته ها با ماده کف کننده تولید می شوند تا کفپوش WPC احساس نرمتری در زیر پا ایجاد کند.

هسته های وینیل SPC نازک ، سفت و سخت و حتی متراکم تر از هسته های WPC هستند (به هر حال از سنگ ساخته شده اند). وقتی روی کفپوش SPC قدم می زنید ، هیچ گونه هدیه ای داده نمی شود.

کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

لایه چاپی وینیل

غالباً کف پوش اپوکسی وینیل ضدآب با کیفیت ترین وینیل موجود در بازار است. این بدان معنی است که واقع بینانه ترین ظاهری را به دست می آورید که مردم قسم می خورند چوب / سنگ واقعی است!

مزایای لایه محافظ

درست مثل وینیل سنتی ، لایه سایش مانند محافظ شما است. این به محافظت از کف شما در برابر فرورفتگی ، خراشیدگی و غیره کمک می کند.

کفپوش داخلی WPC به دلیل داشتن لایه های سایشی گاو و گوشتی که محافظت بیشتری دارند ، مشهور است. هنگامی که به کفپوش وینیل نگاه می کنید ، بررسی ضخامت لایه سایش به اندازه ضخامت تخته (به همان اندازه بیشتر) مهم است.

کفپوش اپوکسی

شرکت ایران اپوکسی مشاور ونصب بهترین کف پوش اپوکسی می باشد برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.

کفپوش اپوکسی  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما