زمان مطالعه: 2 دقیقه

آشنایی با ایران اپوکسی

درباره ما

ایران اپوکسی

مجری انواع کفپوش های اپوکسی لوکس و معمولی، با بهترین کیفیت. طراحی، اجرا و تحویل به موقع و از همه مهم تر رضایت مشتریان همیشه اولویت ایران اپوکسی بوده است.

مورد استفاده این کفپوش بخاطر مقاومت فشاری و سایشی خیلی زیاد بیشتر در صنعت و سوله هایی که تردد وسایل نقلیه سنگین مانند لیفتراک و… دارند، استفاده می‌شده که بخاطر این مقاومت بالا و تنوع در طرح در صنعت ساختمان های مسکونی هم مورد توجه قرار گرفته است.

این کفپوش بصورت مایع اجرا می‌شود و به همین دلیل هیچ درز و بندی بعد از اجرا ایجاد نمی‌کند و کاملا بدون درز و بند هستند و بهمین خاطر سهولت تمیز شوندگی سطح را با اختلاف خیلی زیادتری نسبت به بقیه متریال های را داره میباشد.

با وجود ضخامت بسیار کم این کفپوش (حدود 3 میلیمتر) دارای مقاومت فشاری زیادی به مراتب بیشتر از سنگ و سرامیک و پارکت را دارا میباشد و چون با هنر دست اجرا می‌شود دارای تنوع خیلی زیادتری نسبت به بقیه کفپوشها است.

این کفپوش بصورت مات و براق قابل اجرا است که حتی در صورت استفاده از نوع براق و با توجه به صیقل بودن سطح اسطکاک خیلی زیادی دارد، حتی در موقع خیس بودن کف.

ضخامت کم و سهولت اجرای این کفپوش و بقیه محاسنی که در زیر به آن اشاره می‌شود، این کفپوش را یکی از محبوب‌ترین کفپوشهای روز اروپا تبدیل کرده است.

@decocenter

@decocenter

@decocenter

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما