زمان مطالعه: 5 دقیقه

کفپوش آنتی اسلیپ

کفپوش آنتی اسلیپ و مشخصات این محصول:

تشک ها  ضد لغزش که ممکن است هنگام نصب در هم قفل شوند ، معمولاً از لاستیک ، پی وی سی یا پلی اورتان ساخته می شوند و دارای یک سطح سخت از ماده سخت مانند کاربید سیلیکون هستند. کشش ممکن است با استفاده از سطح بالایی دستگیره ، آجدار یا موجدار – مفید در محل کار ، مانند کارخانه های فرآوری مواد غذایی ، که در آن چربی زیادی در محیط وجود دارد.

برای کاهش خطر سر خوردن ، تشک ها اغلب دارای لبه های مورب هستند: لبه ها به تدریج به سمت زمین متمایل می شوند. (لبه های مخروطی نیز می تواند به کاشی ها اضافه شود.) در مقابل ، حصیرهای استاندارد و آنهایی که رول می شوند و برای اندازه گیری برش می خورند ، لبه های برآمده ای دارند که ممکن است باعث ترک شود. آنها همچنین می توانند گوش سگ شوند و گوشه های پیچ خورده می توانند باعث لغزش کارگر شوند.

تشک ها و کاشی های ضد لغزش اغلب برای بالا بردن کارگر از کف مرطوب و لغزنده ساخته می شوند و در عین حال اجازه می دهند مایعات ریخته شده از سوراخ ها یا برجستگی های عمیق تخلیه شوند در حالی که سطح شن و ماسه خشک است.

پوشش کفپوش اپوکسی آنتی اسلیپ

سطوح غیر لغزنده را می توان از طریق استفاده از پوشش در راهروهای مسطح ایجاد کرد. اینها را می توان متناسب با طول و عرضهای مختلف منطقه تنظیم کرد و بوسیله اتصال دهنده های مکانیکی یا چسب ها به بستر متصل می شوند. سطح دانه بندی از بسیار درشت (برای شرایط شدید محیطی و ترافیکی ، مانند سکوهای نفتی در خارج از ساحل) تا ریز (برای فضاهای تجاری) تا بسیار ریز (برای شرایط داخلی بیشتر محافظت شده ، مانند مناطق دوش).

شوتز می گوید از کفپوش ها بیشتر در صنایع نفت و گاز ، حمل و نقل و فرآوری مواد غذایی و همچنین در تاسیسات شیمیایی و تصفیه روغن استفاده می شود.

وی می افزاید: از رنگ می توان برای افزایش عدم لغزش اثر یک پوشش یا حصیر استفاده کرد. به عنوان مثال ، در مراحل بالا ، استفاده از دو رنگ متضاد برای افزایش توانایی کارگران در تشخیص لبه های راه پله ایده خوبی است. در تاسیسات تولیدی ، رنگ به شناسایی مسیرهای ایمن معابر مشخص شده برای کارمندان دفتر و بازدید کنندگان کمک می کند. رنگ اصلی پوشش ممکن است سبز باشد در حالی که لبه ها زرد روشن هستند.

کفپوش آنتی اسلیپ

کفپوش آنتی اسلیپ

شوتز می گوید ، استفاده از رنگ همچنین به کاهش حوادثی که هنگام حرکت مردم از یک طبقه منظم به کف ضد لغزش اتفاق می افتد ، کمک می کند.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

مزیت کفپوش آنتی اسلیپ

مزیت بزرگ نوارهای ضد لغزش نصب آنها بر روی سطوح نامنظم است. نوارهایی که در عرض ها و طول های مختلف و در اندازه و مقاومت مختلف شن ، در سایت های ساختمانی و تخته های داربست استفاده می شوند. آنها به ویژه در نردبان نردبان ، رمپ های صندلی چرخدار ، تخته های مخصوص دویدن کامیون ، پله ها (مخصوصاً آنهایی که دارای محفظه خروجی عمودی هستند) و در مکان های دوش بسیار مفید هستند. نوارها ارزان و سریع رفع می شوند اما باید به طور منظم تعمیر یا تعویض شوند.

محل کارهای مختلف به راه حل های مختلف ضد لغزش کف احتیاج دارند. در بخش حمل و نقل شهری ، به ویژه سیستم های مترو ، مدیران ایمنی باید در نظر بگیرند که کفپوش ها باید بتوانند شرایط سختگیرانه بازدارنده آتش را نیز برآورده کنند. همچنین ، نقاط ورود و خروج باید برای شرایط اضطراری دارای نور تابشی باشند. علاوه بر این ، به دلیل ترافیک زیاد ، کفپوش ها مانند رمپ های صندلی چرخدار اتوبوس باید به راحتی تمیز شوند.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

استفاده از کفپوش آنتی اسلیپ در مکان های بهداشتی

نظافت همچنین در رستوران ها و کارخانه های فرآوری مواد غذایی ، جایی که باید استانداردهای دقیق بهداشت را رعایت کنند ، مورد توجه قرار می گیرد. چربی و مانده مواد غذایی می توانند در حصیرهای مقاوم در برابر لغزش جمع شوند. یک راه حل این است که انتخاب درجه ریزتر شن. همچنین ممکن است لازم باشد که یک شرکت محیط پوشش را با یورتان رطوبت دار مهر و موم کند تا از بین رفتن باکتری ها یا رطوبت در سطح گیاهان ، که ممکن است مواد غذایی را آلوده کند ، از بین برود.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

کفپوش های متحرک یا ثابت

متناوباً ، شرکت های فرآوری مواد غذایی ممکن است کفپوش متحرک را به کف های ثابت ترجیح دهند. از آنجا که برای تمیز کردن به راحتی از بین می روند ، اطمینان حاصل کنید که از مواد غذایی و مایعات ریخته نشده باقی بمانند. برخی از حصیرهای لاستیکی نیتریل را می توان در ماشین ظرفشویی تمیز کرد.

مورد دیگر رژیم تمیز کردن است: مواد شیمیایی خشن می توانند به سرعت سطح کل سنگ را تخریب کنند.

“هنگامی که آنها در حال انتخاب کفپوش ضد لغزش هستند ، باید روش تمیز کردن خود را در نظر بگیرند. اگر این یک کارخانه فرآوری مواد غذایی است که از محلول آلکیدی با درجه حرارت بالا استفاده می کند ، فکر کنید که چه چیزی را به عنوان ضد لغزش قرار دهید زیرا ممکن است در برابر آن مقاومت نکند. ”

خرید پشم سنگ

خرید پشم سنگ

لوف گرین می گوید ، در کارخانه های تولیدی و اتومبیلرانی ، مدیران باید کف سازی را انتخاب کنند که هم از لغزش و مسافرت جلوگیری کند و هم از نظر ارگونومیک یا ضد خستگی باشد. بسیاری از تشک های ضد لغزش برای کارگرانی طراحی شده اند که مجبورند مدت طولانی روی زمین های سخت بایستند. این موارد به رفع استرس در پشت ، پاها و پاها کمک کرده و اختلالات اسکلتی عضلانی را کاهش می دهد.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.
 
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما