زمان مطالعه: 7 دقیقه

کفپوش اپوکسی دارویی

کفپوش اپوکسی دارویی و مزایای این محصول :

نظافت و بهداشت در مراکز بهداشتی درمانی ضروری است. برای ادامه خدمات با کیفیت به بیماران ، بیمارستانها و مراکز درمانی باید نه تنها ابزار ، وسایل و تجهیزات آنها را استریل نگه دارند ، بلکه کف آنها را نیز خشک و تمیز نگه دارند. اینجاست که گزینه های کفپوش اپوکسی به ویژه مفید هستند.

این کفپوش رزینی نیز نامیده می شود ، این یک گزینه هوشمند برای مراکز درمانی است ، زیرا قابل تنظیم ، بسیار بادوام و طولانی مدت است. در برابر انواع مایعات مقاوم است ، که برای دور نگه داشتن میکروب ها و باکتری ها بسیار مفید است. علاوه بر این ، پایان نیز درخشان و براق است ، بنابراین زیبایی از نظر عملکرد به خطر نمی افتد.

اگر به دنبال گزینه مناسب کفپوش برای مرکز پزشکی خود هستید ، اپوکسی قطعاً ارزش توجه دارد. مزایای مختلفی را برای راهروهای بیمارستان ، اتاق بیماران و سایر فضاها به ارمغان می آورد. برای تثبیت بیشتر این نکته ، در اینجا برخی از مزایای نصب کفپوش اپوکسی برای مرکز مراقبت های بهداشتی شما آورده شده است.

خصوصیات کفپوش اپوکسی داروئی

مقاومت بالا در برابر آب

کارهای روزانه و عملیات در مراکز مراقبت های بهداشتی اغلب شامل مایعات ، مانند داروها ، سفید کننده ها و سایر مواد شیمیایی است. ریختن آنها روی کف اجتناب ناپذیر است ، به همین دلیل است که کفپوش های مقاوم در برابر مایعات مانند کفپوش اپوکسی بهترین گزینه در این مکان ها است.

دیگر نگران خراب شدن سریع کفپوش خود به دلیل ریختن مایعات با کف های رزینی نباشید. برخلاف بتن ، آنها متخلخل نیستند و می توانند در برابر اکثر مایعات بایستند – این بدان معناست که حتی در صورت استفاده مداوم و سوء استفاده می توانند مدت طولانی دوام بیاورند.

کفپوش اپوکسی دارویی

کفپوش اپوکسی دارویی

خرید کفپوش اپوکسی و تمیز کردن آسان آن :

برای تمیز نگه داشتن کف Epolast® اپوکسی فقط به مواد شوینده و آب نیاز دارید. از آنجا که سطح غیر متخلخل است ، کثیفی و آلودگی به راحتی پاک می شود و در روز ، زمان و پول و منابع شما و امکانات شما صرفه جویی می شود.

طبقات جذاب و راحت

مراکز بهداشتی و درمانی از بیماران و خانواده های آنها می خواهند که از ترکیب راحتی و سبک مناسب برخوردار باشند. و این با پایه شما شروع می شود – به معنای واقعی کلمه.

از آنجایی که یکپارچه نصب شده اند ، کفپوش Everlast® هیچ ترک یا شکافی برای پنهان شدن آلودگی ها و باکتری ها ندارد ، و کف شما را تمیز ، روشن و بهداشتی با زمان تمیز کردن کمتر می کند. و با طیف گسترده ای از رنگهای روشن و جذاب ، این کفپوش های با دوام ، محیطی دلپذیر را ایجاد می کند که باعث می شود مردم احساس کنند در خانه هستند. نصب کننده های مجرب و مجرب ما حتی می توانند طرح ها و لوگوهایی را ایجاد کنند که با امکانات شما هماهنگ باشد.

نصب کفپوش اپوکسی برای مراقبت های بهداشتی

کفپوش برای مراکز بهداشتی درمانی بسیار فراتر از ظاهر و ظرافت است. این به این دلیل است که مراکز مراقبت های بهداشتی پزشکی ، در بیشتر موارد ، همیشه مجبورند کف خود را تمیز نگه دارند. با این حال ، در صورت تمیز کردن مصالح مورد استفاده برای کفپوش ، این می تواند یک چالش باشد. اکثر مراکز مراقبت های بهداشتی در دنیای امروز از اپوکسی یا پلیمر برای کف خود استفاده می کنند.

اپوکسی یک مایع دو قسمتی است که می تواند به عنوان یک پوشش برای کفهای قدیمی خراب استفاده شود تا کف مقاوم و با کارایی بالا تولید شود. کفهای ساخته شده با این مواد منحصر به فرد ، معمولاً درخشان و براق هستند. با این حال ، یکی از ویژگیهای برجسته این نوع کفپوش ، مقاومت بالای آن در برابر انواع مایعات است. این ویژگی منحصر به فرد برای مراکز درمانی بسیار مهم است زیرا آنها باید میکروب ها و باکتری ها را دور نگه دارند.

اگر به دنبال بهترین گزینه برای کفپوش برای مراکز درمانی خود هستید ، قطعاً باید اپوکسی را برای طبقه خود در نظر بگیرید. تا کنون ، کفپوش اپوکسی دارای کمترین اشکال است. در نتیجه ، این بهترین گزینه کفپوش برای مرکز درمانی شما است. می توانید کف اپوکسی را برای راهرو بیمارستان ، اتاق بیماران ، آشپزخانه ، اتاق های مکانیکی و هر اتاق دیگر در مرکز درمانی خود نصب کنید.

کفپوش اپوکسی دارویی

کفپوش اپوکسی دارویی

خرید کفپوش اپوکسی داروئی و فواید آن

1.مقاوم در برابر مایعات

مایعات (سفید کننده ، داروها و سایر مواد شیمیایی) بخشی جدایی ناپذیر از یک مرکز بهداشتی درمانی هستند. مراکز بهداشتی و درمانی نمی توانند جلوی ریختن این مایعات و لکه دار شدن آنها را بگیرند. این بدان معناست که شما احتمالاً در تمیز نگه داشتن کف مراکز درمانی خود با مشکل روبرو خواهید شد و به همین دلیل ، برای تأسیسات مراقبت های بهداشتی خود به کفپوش مقاوم در برابر مایعات نیاز خواهید داشت.

با کفپوش های اپوکسی ، نگران ریختن مایعات روی کف خود نخواهید بود ، همچنین با پوشاندن کفپوش های بتنی قدیمی خود با اپوکسی ، آنها را در برابر مایعات غیر قابل نفوذ می کنید. گزینه های کف مانند بتن معمولاً متخلخل و در برابر اکثر مایعات بی دفاع هستند. این می تواند باعث شود که کفپوش شما به سرعت خراب شود – به ویژه هنگامی که این سوء استفاده برای مدت طولانی ادامه یابد. با پوشاندن سطح اپوکسی می توانید مقاومت کفپوش جدید در برابر مایعات را افزایش دهید. برای بررسی وضعیت فعلی طبقات خود قبل از هر چیز با یک نصب کننده اپوکسی مجرب تماس بگیرید.

2. مقاوم در برابر میکروب ها و باکتری ها

به همین دلیل اپوکسی در اکثر مراکز بهداشتی درمانی که امروزه در جهان وجود دارد جریان اصلی است. کفپوش های اپوکسی در برابر میکروب ها و باکتری ها نفوذ ناپذیر هستند زیرا در برابر مایعات بسیار مقاوم هستند و با این مقاومت بالا در برابر میکروب ها و باکتری ها برای یک مرکز بهداشتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در حقیقت ، این می تواند کمک زیادی به بیماران برای بهبود بیماری های خود کند ، زیرا وقتی نوبت به بهبودی از بیماری می رسد ، یک محیط تمیز و استریل می تواند روند بهبود را تسریع کند. بیمارانی که از بیماری ها رنج می برند ، تنها با قرار گرفتن در یک محیط سالم می توانند قدرت خود را بدست آورند.

3. دوام بالا

به عنوان مدیر مرکز مراقبت های بهداشتی ، احتمالاً تمایلی به صرف کل برنامه بودجه خود در طبقه خود نخواهید داشت. اگر چیزی که شما را به اینجا کشانده ، جستجوی یک جایگزین سخت و مقاوم در برابر کفپوش است ، کفپوش های اپوکسی یا پلیمری یک انتخاب عالی برای تأسیسات شما هستند. کفپوش های اپوکسی یا پلیمری سخت ترین جایگزین های کفپوش برای مراکز درمانی هستند.

آنها نه تنها برای مدت طولانی در ساختمان شما دوام می آورند ، بلکه زیبایی و استعداد طبقه شما را نیز حفظ می کنند. اگر کف مرکز بهداشتی درمانی شما با مواد دیگر به دست آمده است ، می توانید سطح را با اپوکسی بپوشانید تا دوام را افزایش دهید. با این کار می توانید طول عمر و مقاومت کف خود را در برابر مایعات افزایش دهید. در پایان روز ، کفهای صافی خواهید داشت که امکانات شما را بیشتر برای مهمانان جذاب می کند.

بیشتر کفپوش های اپوکسی سخت و شکننده هستند. با این حال ، در Everlast® Epoxy ، ما بر ایجاد طبقه هایی محکم ، محکم اما همیشه انعطاف پذیر تمرکز می کنیم. از آنجا که اکثریت کفپوش اپوکسی رزین کوتاهی دارند و از نظر مصالح طولانی هستند ، طبیعتاً ضعیف تر هستند – و اغلب حاشیه سود بسیار بالاتری نسبت به کفپوش های با کیفیت دارند.

Everlast® Floor برعکس است – ما مدتهاست که رزین های با کیفیت بالا استفاده می کنیم و همیشه از مقدار دانه های مناسب استفاده می کنیم. نتیجه نهایی؟ سطح برتر 160 میلی متر ضخامت دارد. و این بدان معناست که Everlast® Floor شما هرگز مانند بسیاری از رنگ های اپوکسی کف و کف پخش کوارتز ترک نمی خورد و جدا نمی شود. کفپوش شما امروز و فردا تا حد زیادی تردد پایینی را تحمل می کند ، بدون اینکه ساییدگی و فرسودگی کفپوش های سنتی را نشان دهد.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

4. مقرون به صرفه زمان کفپوش اپوکسی داروئی

اگر به دنبال گزینه های کفپوش هستید که می تواند در کوتاهترین زمان ممکن برای مرکز مراقبت های بهداشتی شما به دست آید – این تمام است. با بیشتر کفپوش ها ، احتمالاً مجبور خواهید بود تا خدمات درمانی خود را برای هفته ها یا ماهها تعطیل کنید تا کف شما تعویض شود. از طرف دیگر ، کفپوش های اپوکسی چندان تهاجمی نیستند. آماده سازی و نصب کفپوش اپوکسی تنها چند روز طول می کشد تا به دست آید. حتی اگر کفپوش های اپوکسی معمولاً به زمان نیاز دارند تا محکم شوند ، اما سریعتر از سایر گزینه های کفپوش موجود در بازار امروز به آن می رسید. ز

مان در یک مرکز درمانی مهم است. به همین دلیل ، شما باید یک گزینه کفپوش را انتخاب کنید که به شما کمک می کند زمان خود را به حداکثر برسانید. کفپوش اپوکسی نیازی به نظافت زیاد ندارد ، شما فقط برای سفید شدن کف خود نیازی به درمان و خدمات در حالت تعلیق ندارید.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

5. مقرون به صرفه از لحاظ هزینه

هیچ گزینه دیگری برای کفپوش وجود ندارد که با قیمت های رقابتی ارائه می شود و معمولا کفپوش اپوکسی ارائه می شود. اگر می خواهید بدون تأکید بر بودجه خود به استعداد مراقبت های بهداشتی خود بیافزایید ، می توانید با کفپوش اپوکسی به آن برسید.

شما نه تنها اپوکسی در رنگ های مختلف دریافت خواهید کرد ، بلکه این فرصت را خواهید داشت که در هزینه نصب نیز صرفه جویی کنید. کفپوش اپوکسی معمولاً بر اساس هر متر مربع قیمت گذاری می شود و می توانید انتظار داشته باشید که هزینه کلی تجهیز فضای شما با اپوکسی ارزان تر از سایر گزینه های کفپوش مشهور باشد.

بسته به فضای شما و نصب کننده اپوکسی کف ، می توانید از 10 تا 30 درصد در هزینه جایگزینی کف خود با سایر گزینه های کف صرفه جویی کنید. در پایان روز ، می توانید از پول ذخیره شده در کف اپوکسی خود برای پروژه های دیگر در مرکز مراقبت های بهداشتی خود استفاده کنید. در مجموع ، وقتی در کفپوش های اپوکسی سرمایه گذاری می کنید ، بهترین ارزش را برای پول خود دریافت خواهید کرد.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما