زمان مطالعه: 6 دقیقه

کفپوش اپوکسی عایق برق

کفپوش اپوکسی عایق برق چیست ؟

سیستم های کفپوش دی الکتریک به عنوان عایق کف عمل می کنند و از افراد و تجهیزات ارزشمند در برابر برق گرفتگی محافظت می کنند.

ایمنی ، تمیزی و زیبایی کف اتاق پانل را بهبود می بخشد.

کفپوش دی الکتریک از نشت الکتریکی در مناطق خطرناک ولتاژ بالا مانند اتاقهای پانل برقی ، پستها ، اتاقهای باتری ، تغییر منبع تغذیه در اتاقها و غیره محافظت می کند.

پوشش کف دی الکتریک پوشش محافظ صاف کف کف را فراهم می کند.

این یک کفپوش بلند بدون حلال است که عایق ، عملکرد آسان ، بدون گرد و غبار و کفپوش جذاب را ارائه می دهد. این طبقه علاوه بر خاصیت عایق ، مقاومت شیمیایی ، خاصیت سایش برجسته ، کفپوش ضد آب را نیز ارائه می دهد.

اپوکسی موادی پلیمری است که حیات خود را به صورت مایعات آغاز کرده و در اثر واکنش شیمیایی به پلیمرهای جامد تبدیل می شوند.

یک پلیمر بر پایه اپوکسی از نظر مکانیکی قوی است ، از نظر شیمیایی در برابر تخریب عناصر شیمیایی به صورت جامد مقاوم است و در حین تبدیل از مایع به جامد بسیار چسبنده است. طیف گسترده ای از مواد شیمیایی اپوکسی اساسی وجود دارد که می توان از آنها یک سیستم اپوکسی تشکیل داد.

کفپوش اپوکسی

پوشش های اپوکسی به منظور جلوگیری از خراب شدن ، حفظ ظاهر و حفظ خلوص محصول موجود در یک سازه بتنی روی سطوح بتنی اعمال می شود. اپوکسی (نوع EP) مقاومت عالی در برابر رطوبت و حلال ها را ارائه می دهد. اپوکسی معمولاً به عنوان مخلوط حرارتی دو جزء موجود است. اپوکسی نسبتاً آسان است ، اما حذف آن بدون آسیب رساندن به اجزاء تقریباً غیرممکن است.

کفپوش اپوکسی کف آشپزخانه

اپوکسی موادی پلیمری است که حیات خود را به صورت مایعات آغاز کرده و در اثر واکنش شیمیایی به پلیمرهای جامد تبدیل می شوند. یک پلیمر بر پایه اپوکسی از نظر مکانیکی قوی است ، از نظر شیمیایی در برابر تخریب عناصر شیمیایی به صورت جامد مقاوم است و در حین تبدیل از مایع به جامد بسیار چسبنده است. طیف گسترده ای از مواد شیمیایی اپوکسی اساسی وجود دارد که می توان از آنها یک سیستم اپوکسی تشکیل داد.

اپوکسی به دلیل چسبندگی عالی ، مقاومت شیمیایی و حرارتی ، خواص مکانیکی خوب و خواص عایق الکتریکی بسیار خوب شناخته شده است. تقریباً هر ویژگی قابل تغییر است.

از دهه 1950 ، Hexion مواد عایق با کیفیت بالا و قابل اطمینان را برای لوازم برقی ارائه می دهد. تجربه کاربردی عمیق ما از مجموعه ای از محصولات با طیف گسترده ای از ویژگی ها پشتیبانی می کند.

کفپوش اپوکسی عایق برق

کفپوش اپوکسی عایق برق

مزایای پردازش و عملکرد کفپوش اپوکسی عایق برق

 • زمانهای چرخه کوتاه
 • انقباض کم
 • گرمازدگی کم در طول درمان
 • خواص عایق مکانیکی و الکتریکی عالی
 • چقرمگی بالا

در عین حال ، ما متعهد به توسعه راه حل های سیستم هوشمندتر برای بهبود قابلیت اطمینان و کمک به تولیدکنندگان تجهیزات الکتریکی برای کاهش هزینه های مواد ، پردازش ، انرژی ، ضایعات و غیره هستیم. در واقع ، پیشرفت های ما در صنعت فشار صنعتی ، که پس از پخت را از بین می برد و سریعتر از فرآیندهای مشابه قالب از قبل گرم شده است ، به یک مشتری کمک کرد که حدود صد هزار یورو در سال پس انداز کند.

پوشش کفپوش اپوکسی عایق برق

1. پوشش عایق الکتریکی اگر می خواهید تکنیکی محکم و بادوام برای آب بندی کف بتنی پیدا کنید ، پوشش عایق الکتریکی برای کف مناسب ترین انتخاب است. Protexion یک پوشش محافظ براق و رنگ کف عایق بندی شده ارائه می دهد. پشتیبانی از فناوری متمایز ، کفپوش بدون حلال خود تراز کننده. بنابراین برای تولید عایق ، ساده در کار ، بدون گرد و غبار و کفپوش جذاب ، سبک تولید آن وجود دارد.

این طبقه علاوه بر خاصیت عایق ، مقاومت شیمیایی ، خاصیت خسته کننده خوب و مقاومت کف در برابر آب و محافظت در برابر خوردگی را برای اجزای فلزی فراهم می کند. Protexion باعث پیشرفت در ایمنی ، تمیزی و زیبایی کفپوش می شود. Protexion محافظتی در برابر نشت الکتریکی در مناطق خطرناک ولتاژ بالا ، مانند اتاق های پانل الکتریکی ، پستها ، اتاقهای باتری ، اتاقهای تغذیه و غیره ، صرف نظر از زیبایی ، چندین سیستم کف در محیطهای صنعتی و تجاری علاوه بر این یک قسمت ایمنی ضروری را نیز ارائه می دهد. این امر بسیار ضروری است که شما انتخابهای خود را کاملاً درک کنید و حتی بینش و شانس لازم برای انتخاب کفپوش مناسب برای کار خود را داشته باشید.

کفپوش اپوکسی عایق برق

کفپوش اپوکسی عایق برق

پوشش رنگ کفپوش اپوکسی عایق برق

2. پوشش / رنگ مقاوم در برابر شوک احتمالاً اگر این مطلب را می خوانید مهارتهای تخریب کننده یک رویداد استاتیک تخریب کننده در محیط های اشتباه وجود دارد. این جرقه کوچک از گرمای شدید هیچ چیز را ارائه نمی دهد هرچند یک ناراحتی کوچک و شگفت انگیز در دنیای خارج از آن ، با این حال ، تجهیزات حساس را از بین می برد ، باعث خرابی محصولات نهفته می شود یا شاید باعث انفجار همراه در برخی از محیط ها شود.

عایق فعلی / پوشش مقاوم / رنگ پوشش عایق کنونی معمولاً با اهم محاسبه می شود. فلزات مربع هادی های هوشمند را اندازه گیری می کنند ، زیرا آنها به مقاومت قهوه در برابر جریان جریان الکتریکی نیاز دارند.

از طرف دیگر ، عایق های هوشمند با مقاومت بالا در برابر جریان جریان الکتریکی واکنش نشان می دهند. سپس چیزهایی مانند چوب خشک نسبتاً در برابر الکتریسیته مقاومت بالایی دارند. هنگامی که برای تحمل آب خیس می شود ، مقاومت کاهش می یابد. این ایده علاوه بر پوست انسان نیز صدق می کند ، به همین دلیل است که برق کاران باید همیشه احتیاط کنند وقتی آب در محیط اطراف هدیه داده می شود و هنگامی که سیم ها و اجزای الکتریکی را از مواد عایق استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید: – 7888005541 ، 9011958800 از ما دیدن کنید: – http://www.protexion.in/electric-insulation- Coat.php

امکانات کفپوش اپوکسی عایق برق

• مقاومت الکتریکی و عایق بالا.

• ولتاژ شکست منحصر به فرد (تست شده ERDA- وادودارا)

• سایش سخت – مقاوم و مقاوم در برابر سایش با هزینه نگهداری کم.

• مقاوم در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی و مایعات

• بدون درز – بدون نشتی مفاصل

• به راحتی برای حفظ استانداردهای بالای بهداشتی تمیز می شود

• چسبندگی بالا ساخت بالا

• پایان صاف براق

• به راحتی در یک لایه اعمال می شود

• مقرون به صرفه و نگهداری آسان – پوشش مجدد ، وصله و نگهداری منظم آسان و کاربرپسند است

• مقاوم در برابر سایش و سایش

• در همه رنگهای استاندارد مطابق با RAL Shade موجود است.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

حوزه های کاربرد:
 1. صنعت الکترونیک و مخابرات
 2. صنعت برق
 3. اتاق های کارخانه AC
 4. تجهیزات سوئیچینگ
 5. آنتن DSN
 6. پستهای برقی
 7. اتاق های ترانسفورماتور
 8. جلوی تابلوهای برقی
 9. بسترهای الکترونیکی انعطاف پذیر
 10. مناطق تولید سلول های خورشیدی
 11. اتاق های ژنراتور
 12. آزمایشگاه های LT / HT
 13. میله های اتوبوس
کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

چرا ما را برای کف دی الکتریک انتخاب می کنید؟

پوشش های اپوکسی دی الکتریک ما دارای ویژگی های عایق الکتریکی عالی هستند و از مقاومت دی الکتریک بالایی برخوردارند در حالی که فضایی طولانی مدت و جذاب را برای محیط کار شما فراهم می کنند.

ما یک تیم متخصص داریم که تجربه استفاده از کفپوش دی الکتریک صنعتی در انواع مختلف راه اندازی های صنعتی را دارند.

 • خدمات کفپوش دی الکتریک با قیمت رقابتی.
 • برنامه زمانبندی دقیق رعایت شد.
 • مشاوره حرفه ای

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.
اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما