کفپوش وینیلی فوم دار

کفپوش وینیلی فوم دار و مشخصات آن :

استفاده از لایه ها و روکش ها می تواند از سطح کف شما محافظت کند ، اما زیر لایه یک لایه محافظ به کف تخته ها یا کفپوش های شما اضافه می کند. در این مقاله، ما می خواهیم بهترین زیرسازی کفپوش وینیل را بر اساس بودجه و سبک کفپوش شما بررسی کنیم.

نصب کفپوش وینیلی فوم دار

وینیل از بسیاری جهات یک ماده منحصر به فرد است. این عامل می تواند لکه ها و خراش هایی را که به سبک های دیگر کفپوش آسیب می رساند در عرض چند ثانیه کنترل کند و در مناطقی که رطوبت می تواند یک مشکل باشد ایده آل باشد. همچنین در انواع مختلفی از فاکتورهای شکل و همچنین کفپوش وینیل با ورق ، تخته و کاشی موجود است.

ورق وینیل

ورق وینیل از دهه ها قبل وجود داشته است. این چیزی است که احتمالاً در خانه های قدیمی  تجربه کرده اید و حتی ممکن است در حین بازسازی آن را پوشانده یا برداشته باشید. ورق وینیل امروزه همچنان محبوب است و تولیدکنندگان از تکنیک های جدیدی برای ایجاد احساس مدرن تر به آن استفاده کرده اند.

این بدان معنا نیست که برای ورق وینیل به زیرانداز احتیاج ندارید. اگر طبقه زیرین شما دچار فرو رفتگی یا آسیب دیدگی باشد ، می تواند با گذشت زمان از طریق وینیل نشان داده شود. انواع مختلفی از زیراندازها برای این نوع کف وجود دارد و مارک هایی را نیز مشاهده کرده ایم که یک لایه نازک کف نیز از قبل چسبیده است.

Foam vinyl flooring

کفپوش وینیلی فوم دار

کاشی وینیل

کاشی وینیل در سه سبک اصلی با کاشی های ترکیبی VCT یا وینیل ، کاشی پوست و کاشی لوکس وینیل موجود است. اگر می خواهید از کاشی های لایه بردار و چسب استفاده کنید ، فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید و مطمئن شوید که سطحی که روی آن کاشی می چسبانید تمیز و تراز باشد – نیازی به زیرانداز نیست.

VCT کاشی هایی هستند که با درصدی از سنگ آهک ساخته می شوند ، که به جذابیت آنها می افزاید ، اما آنها را متخلخل می کند مگر اینکه به درستی آب بندی شوند. درست مانند تنوع پوست و چوب ، اگر در تنظیم قرار دادن چیزی در زیر آنها تمایل ندارید به متخصصان مراجعه کنید زیرا به طور کلی لایه زیرین لازم نیست.

LVT مخفف کاشی وینیل لوکس است و محبوب ترین سبک کاشی است که از مواد مصنوعی ساخته می شود. گرچه گرانتر از دو گزینه دیگر شماست ، اما LVT اغلب دارای زیرانداز است که قبلاً متصل شده است. این نصب را ساده می کند اما بیشتر به قیمت اضافه می کند.

کفپوش وینیل ضد آب چیست؟

کفپوش وینیل ضد آب یک وینیل مهندسی لوکس است که 100٪ ضد آب است. کف وینیل ضد آب با یک هسته ضد آب ، با دوام طراحی شده و با کیفیت ترین کفپوش وینیل موجود در آن است

بسته به ترکیب کفپوش وینیل ضد آب ، WPC یا SPC نامیده می شود. WPC مخفف کامپوزیت پلاستیک چوب است و از مخلوط آرد پلاستیک و چوب ساخته شده است. SPC یک کامپوزیت پلاستیکی سنگی است و از پلاستیک و – حدس زده اید – از سنگ تشکیل شده است!

WPC برای چند سال وجود داشته است ، اما SPC در صحنه کفپوش کاملاً جدید است. هر دو گزینه کاملا ضد آب هستند. بنابراین بیایید نحوه کارکرد آن را بررسی کنیم.

کفپوش وینیل ضد آب به طور معمول دارای یک ساختار چهار لایه است که شامل یک هسته ضد آب است. این هسته همان چیزی است که این وینیل لوکس را از بقیه جدا می کند.

کفپوش وینیلی فوم دار

کفپوش اپوکسی

لایه پشتیبان

بسیاری از گزینه های کفپوش وینیل ضد آب دارای یک لایه پشتیبان یا زیرانداز متصل شده در چوب پنبه یا کف هستند. این به دو هدف انجام می شود: اول ، شما نیازی به خرید زیرانداز اضافی نخواهید داشت ، و دوم اینکه ، نرم و جذب صدا را در کف شما فراهم می کند.

اگر تابحال روی کف بدون زیرپوش راه رفته اید ، می دانید که هنگام پا گذاشتن صدایی توخالی دارد. پشتی متصل از این امر جلوگیری می کند. به عنوان یک پاداش ، اکنون لازم نیست قبل از نصب وینیل جدید خود هزینه اضافی را برای خرید زیرانداز و نصب آن هزینه کنید.

هسته ضد آب

این مهمترین لایه وینیل ضد آب است! هسته ضد آب چگالی بالایی دارد و مهم نیست که در معرض مایعاتی قرار گیرد و متورم نشود.

هسته های وینیل WPC ضخیم ، انعطاف پذیر و متراکم هستند. این هسته ها با ماده کف کننده تولید می شوند تا کفپوش WPC احساس نرمتری در زیر پا ایجاد کند.

هسته های وینیل SPC نازک ، سفت و سخت و حتی متراکم تر از هسته های WPC هستند (به هر حال از سنگ ساخته شده اند). وقتی روی کفپوش SPC قدم می زنید ، هیچ گونه هدیه ای داده نمی شود.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

لایه چاپی وینیل

غالباً کفپوش وینیل ضدآب با کیفیت ترین وینیل موجود در بازار است. این بدان معنی است که واقع بینانه ترین ظاهری را به دست می آورید که مردم قسم می خورند چوب / سنگ واقعی است!

مزایای لایه محافظ

درست مثل وینیل سنتی ، لایه سایش مانند محافظ شما است. این به محافظت از کف شما در برابر فرورفتگی ، خراشیدگی و غیره کمک می کند.

کفپوش داخلی WPC به دلیل داشتن لایه های سایشی گاو و گوشتی که محافظت بیشتری دارند ، مشهور است. هنگامی که به کفپوش وینیل نگاه می کنید ، بررسی ضخامت لایه سایش به اندازه ضخامت تخته (به همان اندازه بیشتر) مهم است.

کف و ضخامت وینیل ضد آب

وقتی در مورد گزینه های ضخامت صحبت می کنیم ، دو نوع ضخامت وجود دارد که باید به خاطر بسپارید: ضخامت تخته ، و ضخامت لایه سایش. این موارد اغلب بزرگترین عوامل تعیین کننده هنگام خرید کفپوش لوکس وینیل هستند.

Foam vinyl flooring

کفپوش اپوکسی

ضخامت تخته

قبلاً اینگونه بود که یک تخته ضخیم تر یک تخته متراکم تر است. با معرفی کفپوش وینیل SPC همه اینها تغییر کرد. اکنون کفپوش SPC متراکم ترین و با دوام ترین گزینه است و همچنین بسیار نازک است. پس چرا اگر SPC بسیار عالی است دیگر WPC را انتخاب کنیم؟

همه چیز در مورد احساسی است که می خواهید کفپوش شما احساس شود. وینیل WPC را به عنوان فرش نرم و مخمل خواب دار اتاق خواب خود تصور کنید ، در حالی که SPC فرش محکم و متراکمی است که در فضاهای تجاری می یابید. وینیل WPC اولویت را در اولویت قرار می دهد و به فضای شما احساس راحتی می دهد. روش دیگر ، وینیل SPC با دوام در نظر گرفته شده است.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.

کفپوش اپوکسی  کفپوش اپوکسی کفپوش اپوکسی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما