کفپوش وینیلی

کفپوش وینیلی و مزایای آن :

استفاده از وینیل لایه بردار و استیک در فضای مناسب و در پروژه مناسب مزایای زیادی دارد. در زیر می توانید چند دلیل را ببینید که وینیل لایه برداری و چسباندن می تواند یک انتخاب هوشمندانه برای ساختمان یا کارهای بازسازی شما باشد.

در مقایسه با وینیل لوکس ، کف وینیل لایه بردار و استیک بسیار مقرون به صرفه است. برای بازسازی منازل که هزینه آنها فاکتور شماره یک است ، کف وینیل لایه بردار و لایه بردار می توانند بدون شکسته شدن بانک ، ظاهری را که دنبال می کنید به شما بدهند. در فضاهای تجاری ، این کفپوش به خصوص برای فضاهایی که تردد روزمره پا ، حمامهای اداری و سایر محیط هایی که پایین آمدن هزینه ها عامل اصلی است ، کفپوش مناسبی است.

یکی از سخت ترین قسمت های مربوط به بازسازی کف ، برداشتن کف موجود ، بررسی زیر کف و انجام اصلاحات است. این فرآیند تقریباً همیشه شامل نصاب های حرفه ای با سالها تجربه است.

از آنجا که کاشی ها و تخته های پوست و چسب می توانند درست بالای کف کف موجود قرار بگیرند. تا زمانی که سطح آن وجود داشته باشد و هیچ مشکلی در ارتفاع وجود نداشته باشد ، این کفپوش هنگام نصب به این روش دقیقاً به نظر می رسد.

از وینیل لایه بردار و استیک می توانید علاوه بر کف ، روی دیوارها و سایر سطوح نیز استفاده کنید. این محصول را به ویژه یک محصول متنوع تبدیل می کند که به شما امکان می دهد بدون صرف هزینه زیاد برای مصالح یا نصب ظاهری همه جانبه داشته باشید.

معایب کفپوش وینیلی

مقرون به صرفه ، بادوام ، نصب آسان و در انواع مختلف ظاهری ، برخی از نقاط فروش کف وینیل لایه بردار و استیک است. چند مورد بالقوه در مورد کفپوش وینیل خود چسب وجود دارد. در اینجا موارد بزرگی وجود دارد که باید قبل از نصب وینیل خود چسب مورد توجه قرار بگیرید.

Epoxy Flooring

برخی از مواد مانند سنگ ، چوب سخت ، چوب مهندسی شده و انواع خاصی از وینیل با لایه های سایشی پیشرفته به گونه ای طراحی شده اند که برای سالهای طولانی دوام دارند. معمولاً هنگام خرید مواد ، این دوام طولانی مدت را از قبل پرداخت می کنید. وینیل لایه بردار و استیک ممکن است به مدت طولانی دوام نیاورد.

Epoxy Flooring

کفپوش وینیلی

خرابی چسب مسئله ای است که به ویژه شایع است. این می تواند به معنی جایگزینی کاشی ها یا تخته های جداگانه باشد. خرید 10٪ اضافی هنگام سفارش می تواند اطمینان حاصل کند که به اندازه کافی مواد مشابه برای جایگزینی سریع دارید.

انواع کفپوش وینیلی

برخی از انواع مواد وینیل لایه بردار و استیک نیز دارای یک لایه سایش نسبتاً نازک هستند ، به همین دلیل در معرض ناخن ها ، تراشه ها و بریدگی های عمیق ، به ویژه در فضاهای پربازدید است. با گذشت زمان ممکن است شکاف ها بین کاشی ها یا تخته ها ظاهر شوند.

این ممکن است بر ارزش فروش مجدد خانه شما تأثیر بگذارد
وینیل لایه بردار و استیک به همان اندازه که مقرون به صرفه و به طور بالقوه شیک باشد ، یک ماده لوکس یا گران قیمت محسوب نمی شود. برخی از صاحبان خانه های احتمالی می خواهند آن را با مواد دیگری مانند سنگ طبیعی جایگزین کنند. به همین دلیل ، ممکن است تا حدی بر ارزش فروش مجدد خانه شما تأثیر بگذارد.

با این حال ، توجه به این نکته مهم است که پوست و چوب به راحتی برداشته می شود ، به خریدار اجازه می دهد در صورت تمایل کفپوش را تعویض کند.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کفپوش چسپی

کفپوش وینیل خود چسب می تواند ماده ایده آل برای برخی از اتاقها در فضاهای تجاری و مسکونی باشد. ترفند واقعی سنجیدن جوانب مثبت و منفی در مورد قیمت ، دوام طولانی مدت و ارزش فروش مجدد است.

هنوز روی حصار در مورد پوست و وینیل چسب دارید؟ با نمایندگان آموزش دیده ما تماس بگیرید تا درباره کفپوش وینیل خود چسب و نحوه کارکرد آن برای پروژه شما بیشتر بیاموزید. ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم امروز طیف وسیعی از سبک ها ، ظاهر و مواد جایگزین کف را پیدا کنید.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی به لینک مربوطه مراجعه کنید.
کفپوش اپوکسی  کفپوش اپوکسی کفپوش وینیلی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما