زمان مطالعه: 6 دقیقه

گروت اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی ,  گروت کفپوش اپوکسی :

از نظر فنی ، در هر جایی که تغییری در سطح زیرین یا سطح پشتی مانند مفصل بین راهپیمایی و مفصل کف و دیوار ایجاد شود ، باید از گچ به جای گروت استفاده شود زیرا این سطوح مستقل از یکدیگر حرکت می کنند. با این حال ، مهم است که کاربر نهایی را از برخی نکات مهم آگاه کرده و آگاه سازیم.

گروت کفپوش اپوکسی

غالباً نصابها به دلایل زیر از گچ استفاده می کنند:

سوزن ممکن است دقیقاً با رنگ دوغاب مطابقت نداشته باشد.

حتی زمانی که سوزن هنگام نصب دقیقاً با رنگ دوغاب مطابقت دارد ، ممکن است شش ماه بعد با آن مطابقت نداشته باشد (سنباده متفاوت از دوغاب “پیر” می شود).گچ باید بیشتر از دوغاب نگهداری شود.

ممکن است کپک بر روی سوزن (به استثنای خمیری که با سرکه کپک درمان می شود) راحت تر رشد کند تا روی دوغاب.

چسب های آکریلیک در کاربردهای افقی مرطوب تجزیه می شوند. سیلیکون ، اورتان یا چسب های چند پلیمری گزینه های بهتری هستند ، اما استفاده از آنها سخت تر است.
با این حال ، هنگامی که دوغاب به جای چسباندن استفاده می شود ، دوغاب می تواند مشکلات ساختاری و زیبایی ایجاد کند.

دوغاب ترک می خورد و اجازه نفوذ رطوبت را می دهد.

در جایی که دوغاب به اندازه کافی قوی باشد ، حرکت در دیوارها ، کف یا سطح پیشخوان می تواند به کاشی آسیب برساند.

گروت نمی تواند برش های گوشه ای را به خوبی چسباند.

به طور خلاصه ، caulk انتخاب بهتری است ، اما مشتری باید محدودیت های آن را درک کند.

گروت اپوکسی

گروت کف پوش اپوکسی

تفاوت گروت اپوکسی با ملات و دوغاب معمولی و ملات

اغلب از ما در مورد دوغاب و ملات اپوکسی در مقابل دوغاب و ملات معمولی سوال می شود.

دوغاب اپوکسی کاملاً متفاوت از دوغاب سیمانی و گروت اپوکسی امولسیون است. دوغاب ساخته شده از رزین های اپوکسی و پودر پرکننده بسیار سخت ، بادوام و تقریبا ضد لک است. اغلب اوقات پیوند بین کاشی ها از خود کاشی قوی تر است.

شاید تعجب کنید که چرا از این نوع دوغاب دائماً استفاده نمی شود. اول ، استفاده از بیشتر نصابها نسبت به گروت سیمانی مشکل است. همچنین ، ظاهر پلاستیکی بیشتری دارد که مانند همه مسائل زیبایی ، برخی افراد آن را دوست دارند و برخی دیگر آن را دوست ندارند. همچنین ، شکل و شیب بسیار مشکل تر است. این را می توان به راحتی با دوغاب سیمانی انجام داد و اغلب برای انتقال از یک کاشی به کاشی دیگر مورد نیاز است.

همچنین ممکن است ساعت ها بعد از اتمام کف مفصل دچار افت شود زیرا گروت در ابتدا با گرم شدن و درمان شدن چسبناک تر می شود. در نهایت ، درمان به طور کلی روزهای بیشتری طول می کشد و باید کاملاً تمیز نگه داشته شود. و می تواند سه تا هشت برابر گروت سیمانی هزینه داشته باشد.

گروت اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

دوغاب اپوکسی

حتی دوغاب های کف پوش اپوکسی در بازار آغشته به تفلون وجود دارد که هم ضد لک هستند (تقریبا) و هم به طرز باور نکردنی به راحتی پاک می شوند.

همچنین می توان گروت اپوکسی (با تفلون یا بدون تفلون) را قبل از سفت شدن به گونه ای صاف کرد که سطح را با یک لایه پلاستیکی صاف و اضافی که به آن چسبیدن خاک بسیار سخت است ، ترک کند.

این دوغاب های اپوکسی “100٪ جامد” را نباید با گروت های کف پوش اپوکسی امولسیون که مخلوطی از سیمان و رزین اپوکسی هستند (ANSI A118.8) اشتباه گرفت. دوغاب های اپوکسی امولسیون ضد لک نیستند و به طور کلی مایعات و لکه ها را جذب می کنند. آنها بیشتر شبیه دوغاب سیمانی غنی شده با پلیمر (ANSI A118.7) هستند اما ممکن است مقاومت شیمیایی بهتری نسبت به برخی از گروت های تقویت شده با پلیمر داشته باشند.

اپوکسی تینست ها مقاومت پیوند و مقاومت شیمیایی بیشتری نسبت به تینست سیمانی اصلاح شده با پلیمر دارند. این عملکرد دارای قیمت است زیرا اپوکسی Thinset بسیار گرانتر از Thinset معمولی است. به طور معمول ، آنها فقط برای اتصال به بسترهای سخت یا در مواردی که مقاومت شیمیایی فوق العاده مورد نیاز است استفاده می شوند.

چرا گروت اپوکسی ترک میخورد؟

موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث انحراف بیش از حد در کف شما (و در نتیجه ترک خوردگی در کاشی) شود یا ممکن است یک زیرزمین کاملا سالم داشته باشید اما کف را به درستی برای کاشی آماده نکرده باشید.

علت ترک خوردگی یا شلی گروت اپوکسی

چندین چیز می تواند باعث ترک خوردگی دوغاب شود و ما علت آن را حدس می زنیم. ممکن است یک بررسی میدانی برای تعیین علت ترک خوردگی دوغاب شما مورد نیاز باشد.

به طور معمول ، شایع ترین علل به شرح زیر است:

انحراف بیش از حد در بستر. این حرکت می تواند باعث ترک خوردگی دوغاب شود و در صورت شدت کافی باعث ترک خوردگی کاشی می شود.
دوغابی که به اندازه کافی در مفصل بسته نشده است.

این اغلب در مورد کاشی دیوار رخ می دهد. اگر در هنگام تزریق کاشی دیوار از نیروی کافی استفاده نشود ، به راحتی می توان محل اتصال را در جایی که گروت به پشت مفصل نفوذ نمی کند ، “پل زد” کرد. این امر به ویژه در صورتی مورد استفاده قرار می گیرد که دوغاب سنباده در مفاصل باریک تر از 1/8 اینچ استفاده شود. دانه های ماسه می توانند به راحتی یک اتصال باریک را بر هم بزنند – در این حالت دوغاب ممکن است فقط روی سطح باشد و مقاومت کمی داشته باشد.
دوغاب تهیه شده با مقدار زیاد آب یا افزودنی پلیمری.

مایعی که در داخل گروت قرار می گیرد در نهایت باید تبخیر شود (به استثنای مایع مصرف شده توسط هیدراتاسیون سیمان). این تبخیر می تواند باعث پین هولینگ در دوغاب و ساختار دوغاب ضعیف شود.
دوغاب بعد از شروع هیدراتاسیون سیمان بسته بندی می شود. تمام مصالح بر پایه سیمان دارای عمر قابلمه ای هستند. اگر پس از شروع عمل آوری دوغاب در سطل ، آب به مخلوط اضافه شود ، دوغاب به اندازه کافی پلاستیکی برای بسته بندی خواهد بود اما به یک بلوک همگن سخت تبدیل نمی شود – بلکه خرد و ضعیف خواهد بود.

کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

آیا نصب کننده شما ایده ای در مورد علت دارد؟

موارد احتملی برای شلی گروت اپوکسی

  • فاصله تیرچه ها
  • نوع و اندازه تیرچه های کف
  • دهانه تیرچه های کف
  • جهت ورق های تخته سه لا و قرار دادن شکاف ها

هنگام ارزیابی اتصالات دوغاب ، مهم است که توجه داشته باشید که دوغاب برای تنظیم تفاوت های زیر استفاده می شود:

تغییرات در اندازه کاشی

تغییرات در سطح بسترتغییرات  در ضخامت کاشی (اغلب این امر در مورد کاشی های قالب گیری دستی صدق می کند)

کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی

تغییرات در مشخصات روستایی کاشی

استانداردهای تولید کاشی امکان تغییر از کاشی به کاشی را فراهم می کند. در حالی که استاندارد دقیقاً به این موضوع اشاره می کند ، غیر معمول نیست که برخی از تولیدکنندگان کاشی را با تفاوت 3/32 اینچی بین بزرگترین و کوچکترین کاشی در یک جعبه ارسال کنند.

گروت باید این تفاوت ها را بین کاشی ها تنظیم کند ، بنابراین قابل درک است که ممکن است در عرض یک اتصال دوغاب تغییراتی ایجاد شود.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

گروت کف پوش اپوکسی

به طور کلی ، توصیه می شود از یک اتصال دوغاب حداقل دو برابر تفاوت متوسط ​​بین بزرگترین کاشی ها و کوچکترین کاشی ها استفاده کنید. یک اتصال کوچکتر تفاوت بین کاشی ها را تشدید می کند زیرا چشم انسان می تواند تفاوتهای بسیار کوچکی را به عنوان درصدی از کل اتصال دوغاب مشاهده کند. به عنوان مثال ، در حالی که تفاوت 1/16 اینچ در کاشی 12 اینچی ممکن است کوچک به نظر برسد ، این در مقایسه با یک درز گروت 1/8 اینچی به راحتی قابل مشاهده است.

با تغییر صفحه کاشی ، اتصال دوغاب این تغییر را امکان پذیر می کند. اگر کاشی از روی یک قوز در کف عبور کند ، اتصال دوغاب باز می شود. وقتی کاشی به دنبال فرورفتگی در کف باشد ، محل اتصال دوغاب باریک می شود. برای اطلاع از قیمت کفپوش اپوکسی گرت با ما در تماس باشید.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کفپوش اپوکسی

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما