زمان مطالعه: 6 دقیقه

براق کننده رزین اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی , خرید کفپوش اپوکسی , براق کننده رزین اپوکسی و میزان سخت بودن آن :

همه رزین ها نمی توانند گرما و اصطکاک را به خوبی تحمل کنند. برخی از آنها خرده می سازند و حتی می توانند ذوب شوند. بنابراین چگونه می دانید که رزین شما چقدر سخت شده است؟ نوع رزینی را که برای پروژه خود استفاده کرده اید تعیین کنید. رزین های پلی استر و پلی اورتان بسیار سخت درمان می شوند. تعداد کمی از اپوکسی ها سختی را درمان می کنند (مانند سختی شیشه) اما رزین فوق العاده شفاف Resin Obsession یکی از آنهاست. اگر رزین اپوکسی شما خوب شده است ، اما می توان با ناخن آن را خم کرد یا با حرارت بدن نرم شد ، این رزین سخت کننده سخت نیست.

کفپوش اپوکسی و رزین های سخت کننده :

از پنبه و ترکیب صیقل دهنده مناسب رزین ها استفاده کنید (من از Fabulustre استفاده می کنم). بگذارید باف بچرخد ، از آن برای جمع آوری ترکیب استفاده کنید ، سپس روی رزین فشار دهید. می توانید از ابزار Dremel یا شفت فلکس برای پروژه های کوچک مانند افسون استفاده کنید ، اما یک ضربه بزرگ باعث می شود که سریعتر چیزی را بزرگتر مانند دستبند جلا دهید. قطعه را در حرکت نگه دارید ، به این معنی که شما نمی خواهید هیچ منطقه ای را بیش از چند ثانیه خم کنید.

شما همچنین نمی خواهید قطعه را به buff فشار دهید. اجازه دهید بوف کار را انجام دهد. اجازه دهید روی جذابیت رزین بماند ، اما از فشار زیاد استفاده نکنید. در صورت لزوم کل قطعه را مرور کنید. با آب و صابون بشویید تا باقی مانده ترکیب صیقلی پاک شود.

سنباده مرطوب رزین کف پوش اپوکسی

  • آب را در یک ظرف یا به طور متناوب در یک سمپاش آب آماده کنید.
  • حالا کاغذ سنباده مخصوص را در آب فرو کرده و سنباده زنی را شروع کنید.
  • همچنین می توانید سطح قطعه کار را با آب مرطوب کرده و سپس از کاغذ سنباده استفاده کنید.
  • آب شیری بین هر عملیات سنباده زدن باید با یک پارچه پاک شود.
  • آثار سنباده هر چه دانه ریزتر می شود کمتر و کمتر می شود.این را باید در نظر داشته باشید زیرا خراشهای به جا مانده از فرآیند سنباده قبلی بعداً قابل حذف نیستند.
  • نهایت ، آب باقی مانده به طور کامل از سطح خارج می شود.
براق کننده رزین اپوکسی

براق کننده رزین کف پوش اپوکسی

ترکیب پولیش و پاک کننده

وقتی صحبت از پرداخت رزین به میان می آید ، مهمترین عامل ترکیب صاف کننده و پاک کننده مناسب برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن است. ما بهترین تجربه را با ترکیب و پاک کننده راه حل های باورنکردنی به دست آوردیم. اگرچه این ارزان ترین راه حل موجود در بازار نیست ، اما به طور خاص برای کاربرد رزین اپوکسی در تمام اشکال آن توسعه یافته است. پاک کننده تطبیق دهنده به حذف ترکیب پولیش کمک می کند و اجازه می دهد قطعات رزین شما بدرخشند.

راه حل های باورنکردنی در تولید بهترین رزین اپوکسی متخصص هستند و بنابراین می دانند که چگونه رزین پخته شده را به طور کامل درمان کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. مناسب برای همه کاربردها ، پرداخت با دست یا ماشین

نحوه صاف کردن رزین

هنگام پولیش رزین کف پوش اپوکسی باید بسیار مراقب باشید ، حتی اگر این فرآیند به خودی خود کاملاً ساده باشد. پرداخت کامل سنگ بنای یک سطح کامل است. برای دستیابی به نتیجه مطلوب عوامل متعددی را باید در نظر گرفت. این موارد ، برای مثال ، انتخاب خمیر صیقل دهنده مناسب و اسفنج پولیش ، و همچنین تعداد دور انتخاب شده دستگاه مورد استفاده است.

قیمت کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی

مته ، ماشین پرداخت یا درمل؟

قیمت کفپوش اپوکسی و خرید یک دستگاه پولیش مخصوص در هر صورت در هنگام پرداخت اجسام یا سطوح بزرگتر نتیجه می دهد. اسفنج های مختلف پرداخت را می توان به این دستگاه وصل کرد. این ابزار همچنین این مزیت را دارد که تعداد دورها را می توان بر اساس پولیش تنظیم کرد. این امر خطر داغ شدن بیش از حد سطح را در حین پرداخت رزین اپوکسی به حداقل می رساند.

آسیاب های زاویه ای برای پرداخت رزین اپوکسی توصیه نمی شود. آنها اغلب کنترل سرعت ندارند. بنابراین این خطر وجود دارد که سطح قطعه کار در حین استفاده بیش از حد داغ شود زیرا سرعت بسیار زیاد است.

همچنین اگر برای جلا دادن جواهرات رزینی یا دیگر اشیاء کوچک برای جلا دادن ، یک Dremel برای پرداخت مناسب است

اگر می خواهید اشکال یا اشیاء کوچک را صیقل دهید ، کافی است یک مته استاندارد را با یک ضمیمه پرداخت مخصوص مجهز کنید. در اینجا شما می توانید بین اسفنج های پولیش و دیسک های پولیش در اندازه های مختلف انتخاب کنید. برای اجسام بسیار کوچک نیز استفاده از سرهای توپ صیقلی مخصوص توصیه می شود.

کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

 پولیش رزین کف پوش اپوکسی با مته یا درمل

ابتدا ضمیمه پرداخت فلانل را روی مته متصل کنید.

برای تنظیم الیاف ضمیمه پرداخت ، دیسک پرداخت را در مقابل یک شیء مربع شکل نگه دارید.

در مرحله بعد ، مقداری خمیر پولیش را به چرخ پولیش بمالید و قطعه کار را که می خواهید صیقل دهید با دقت روی چرخ نگه دارید.

حالا می توانید جسم را با حرکات یکنواخت جلا دهید. شما می توانید این کار را ادامه دهید تا زمانی که به میزان براق مورد نظر برسید.در صورت لزوم ، می توانید این روش را با

اضافی فلانل تکرار کنید.

پولیش رزینی با دستگاه پرداخت: ایده آل برای سطوح بزرگتر

اگر قصد دارید سطوح بزرگتر مانند رومیزی یا کف را صیقل دهید ، استفاده از ماشین های پرداخت مخصوص توصیه می شود. بر خلاف مته ، دستگاه پرداخت به جای حرکت منحصراً چرخشی ، متصل کننده پولیش را به صورت بیضوی (خارج از مرکز) حرکت می دهد. این امر نتیجه را کاملاً بی نقص می کند. به خصوص برای مبتدیان ، استفاده از چنین دستگاهی ایده آل است تا بتوان به راحتی نسبتاً به درخشش منظم دست یافت.

نحوه صاف کردن رزین اپوکسی با دست

برای اینکه بتوانید روند صیقل را بهتر کنترل کنید و احساس بیشتری نسبت به این فرآیند داشته باشید ، می توانید به جای ماشین کاری کردن اجسام کوچک را با دست جلا دهید مفید باشد.

رزین اپوکسی چوب

برای این کار به مواد زیر نیاز دارید:

  • خمیر پرداخت بدون رنگ
  • آب
  • یک پارچه کتان یا پنبه
  • یک تکه چوب یا یک جسم سخت مستطیلی مشابه

پولیش رزین اپوکسی با دست

ابتدا مقداری از خمیر پرداخت بی رنگ را روی پارچه پنبه ای یا کتان بمالید و سپس آن را کمی با آب مرطوب کنید.
سپس پارچه را با حرکات آهسته و دایره ای با کمی فشار روی کار خود بمالید. ممکن است مدتی طول بکشد تا سطح به درخشش مطلوب برسد. بنابراین باید صبور باشید.
اگر می خواهید روی لبه ها یا سطوح مستقیم کار کنید ، می توانید بلوک چوبی را با پارچه ای بپیچید.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

نتیجه گیری در مورد پولیش قیمت کفپوش اپوکسی رزین

پولیش رزین سنگ بنایی برای به دست آوردن سطح کاملاً براق قطعه کار شما از رزین اپوکسی است. با این حال ، باید از آسیاب دقیق قطعات کار با اندازه های مختلف شن اطمینان حاصل کنید که قطعه کار برای صیقل دادن آماده شده است. اگر این کار با دقت کافی انجام نشود ، سطوح سنگ زنی ناخوشایندی را نشان می دهد که حتی با کاملترین صیقل کاری نمی توان آنها را از بین برد.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

برخی محصولات ما 

نصب کفپوش اپوکسی

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما