زمان مطالعه: 5 دقیقه

ساخت کفپوش بتنی

ساخت کفپوش بتنی , خرید کفپوش اپوکسی و نحوه اجرای آن :

برخلاف فرش ، کف بتنی تزئینی را نمی توان تنها در چند ساعت یا یک روز نصب کرد.

اما این بازده ارزش وقت و تلاش اضافی را دارد. پس از اتمام پروژه ، کف بتنی شما بدون نیاز به تعویض برای چندین دهه زیبا به نظر می رسد.

مراحل نصب کف بتنی

اکثر پروژه های کفپوش اپوکسی بتنی شامل سه فاز است:

پیش آماده سازی سطح

بتن شما تمیز می شود و احتمالاً آسیاب می شود تا آماده رنگ آمیزی ، صیقل دادن یا روکش مجدد شود.

تزئینی

بسته به نوع اتمام انتخابی برای کف ، فرایند نصب متفاوت خواهد بود.

سیلر یا روکش بالا

در این مرحله ، از یک پوشش محافظ استفاده می شود تا کفپوش های بتنی شما مقاوم و تمیز شوند.

در حالی که هنگام نصب کفپوش اپوکسی بتنی راه DIY را وسوسه انگیز می کند ، یک پیمانکار حرفه ای با مراحل مربوطه آشنایی بیشتری دارد و از تمام ابزار و تجهیزات مناسب برخوردار است.

برای توضیح بیشتر در مورد مراحل نصب کف ، این موارد را بررسی کنید:

  • نحوه رنگ آمیزی کف بتنی
  • نحوه صاف کردن سطوح بتنی
  • نحوه نصب کفپوش بتنی
  • نحوه بستن کف بتنی
ساخت کفپوش بتنی

ساخت کفپوش بتنی

نصب کفپوش های بتنی چقدر طول می کشد؟

جدول زمانی و مراحل نصب کف بتنی تزئینی می تواند از شغل به کار دیگر بسیار متفاوت باشد. در یک پروژه کوچک ، مانند طبقه زیرزمین ، جدول زمانی می تواند از دو روز تا پنج یا شش روز متغیر باشد. پروژه های پیچیده تر بتنی تزئینی کف شامل چندین رنگ یا رنگ ، روکش ، برش های تزئینی و گرافیک های سفارشی بسیار طولانی تر از پروژه ساده ای است که فقط یک لایه لکه و سیلر می خواهد.

وضعیت بستر بتنی موجود نیز تأثیر زیادی بر زمان مورد نیاز برای اتمام پروژه دارد. اگر یک اسلب بتنی دارید که آماده رنگ آمیزی ، صیقل دادن یا استفاده از پوشش تزئینی یا روکش است ، پروژه باید نسبتاً سریع پیش برود. اگر کف نیاز به آماده سازی یا تعمیر سطح گسترده دارد ، آماده باشید که حداقل یک یا دو روز دیگر به برنامه اضافه کنید. (به آماده سازی سطح بتن مراجعه کنید.)

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

در اینجا عوامل کلیدی موثر در نصب کف بتنی تزئینی آورده شده است:

  • اندازه پروژه.
  • سطح پیچیدگی.
  • سهولت دسترسی.
  • وضعیت کف موجود.
  • نیاز به تعمیر بتن یا برداشتن پوشش کف موجود.
  • نیاز به محافظت از سطوح اطراف مانند دیوارها و تخته های کف.

طول زمان خشک شدن مورد نیاز بین هر مرحله ، مانند بعد از هر لایه لکه و لایه سیلر.

در یک خانه یا ساختمان جدید با کفهای بتنی تازه قرار داده شده ، قبل از اعمال تزئینی (بطور کلی پس از هفت روز یا بیشتر) ، بتن باید کاملاً سفت شود. همچنین برای جلوگیری از آسیب احتمالی ، بهتر است صبر کنید تا بعد از نصب و راه اندازی دیوار گچ ، چسباندن و سنباده زنی قبل از اعمال تزئینات تزئینی.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

 نصب کف بتنی پایه

جدول زمانی برای اجرای کف پوش اپوکسی بتنی تزئینی اساسی می تواند در شغل به کار متفاوت باشد. هریس یک برنامه کاربردی اساسی را به عنوان برنامه ای که بیش از حد پیچیده نیست ، بدون برش ، بدون استنسیل و فقط با یک رنگ پوشانده شده با سیلر یا موم طبقه بندی می کند. در یک پروژه کوچک ، مانند طبقه زیرزمین ، جدول زمانی می تواند از دو روز تا پنج یا شش روز متغیر باشد. ملاحظات عبارتند از:

نیاز به محافظت از سطوح اطراف مانند دیوارها و تخته های کف.
طول زمان های خشک مورد نیاز بین هر مرحله ، مانند بعد از هر لایه لکه و پوشش سیلر.
وضعیت کف موجود. یک کف در شرایط نامناسب ممکن است نیاز به استفاده از یک روکش داشته باشد که این امر زمان نصب را افزایش می دهد.

 ساخت طبقه های بتنی درجه یک

زمان بندی برای نصب یک تزئین تزئینی درجه یک می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر از یک نصب اولیه باشد. هریس طبقه بالا را به عنوان طبقه هایی با گرافیک ، برش های تزئینی ، حاشیه ، استنسیل و استفاده از سه یا چهار رنگ ، احتمالاً ترکیبی از لکه ها و رنگ ها تعریف می کند. ملاحظات شامل اندازه خدمه و سطح مهارت ، اندازه پروژه و وضعیت طبقه است. هریس تأکید می کند که در یک پروژه سطح بالا بسیار مهم است که سطح زمین عالی باشد ، که ممکن است برای ایجاد یک بوم تمیز نیاز به آسیاب ، اسید تراشی یا پوشاندن کف داشته باشد.

کف پوش اپوکسی

کف پوش اپوکسی

 ساخت کف بتنی جدید

در یک خانه جدید با کف پوش اپوکسی بتنی جدید ، زمانبندی قبل از نصب تزئینی بسته به شرایط بسیار متفاوت است. اگرچه بتن در حدود هفت روز خوب می شود ، هریس ترجیح می دهد منتظر بماند تا پس از نصب تمام دیوارهای گچ ، چسب و سمباده قبل از استفاده از تزئینات تزئینی ، از آسیب احتمالی سایر صنایع جلوگیری شود.

هریس پیشنهاد می کند که یک جلسه پیش ساخت با مشارکت پیمانکار بتنی ، سازنده خانه و معمار برگزار شود. همه طرفهای پروژه باید بدانند که کفها باید کاملاً نصب شده و در طول ساخت و ساز از تراشه ها ، نازک ها و لکه ها محافظت شود. قرار دادن چوب ، فلز یا سایر مصالح ساختمانی بر روی یک کف محافظت نشده ، زیرا باعث صاف شدن سطح می شود.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.

برخی مقالات ما

نصب کفپوش اپوکسی , کفپوش mma

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما