زمان مطالعه: 5 دقیقه

کفپوش اپوکسی کانداکتیو

کفپوش اپوکسی کانداکتیو و مشخصات این محصول:

بسیاری از صنایع برای تولید و ذخیره سازی خود به کفپوش اپوکسی رسانا احتیاج دارند. این سیستم ها برای صنایع الکترونیکی و همچنین مهمات ، مناطق منفجره ، مناطق ذخیره سازی و پردازش خطرناک و مناطق AGV مشخص شده اند.

کفپوش اپوکسی صنعتی ، به طور خاص اپوکسی و یورتان بدون درز ، می توانند راه حل مناسبی برای بسیاری از این پروژه ها باشند. EPF برای نیازهای کف رسانا شما یک کلید پیچ ​​، تک منبع ارائه می دهد. ما نیازهای کفپوش ضد استاتیک و کف رسانا را به شما ارائه می دهیم.

کفپوش اپوکسی کانداکتیو در مقابل استاتیک

اصطلاح کف رسانا به عنوان کف رسانای ساکن نیز شناخته می شود. گاهی اوقات با اتلاف کننده ایستا اشتباه گرفته می شود. به طور کلی ، کف پوش رسانا نباید به عنوان یک محدوده مقاومت برتر در برابر اتلاف کننده استاتیک در نظر گرفته شود. کف هر دو رسانا و پخش کننده به عنوان ضد استاتیک طبقه بندی می شوند. هر کدام برای کاربردهای خاص صنعتی مشخص شده است.

محدوده الکتریکی کف رسانا 25000 اهم تا 1 میلیون اهم است ، در حالی که اتلاف کننده استاتیکی یا استاتیکی 1 میلیون تا 1 میلیارد اهم است. برای میکرو الکترونیک بسیار حساس یا مناطقی که جرقه می تواند باعث اشتعال خطرناک شود ، دامنه رسانایی لازم است.

conductive-flooring

کف پوش اپوکسی

نصب کفپوش اپوکسی کانداکتیو

بسیاری از شرکت های فروش کفپوش اپوکسی رسانا صرفاً تولیدکننده یا توزیع کننده هستند. آنها هرگز محصولات خود را نصب نکرده اند و اغلب حتی از مفاهیم اساسی نصب نیز اطلاعی ندارند. آنها فقط سعی می کنند محصول را از در خارج کنند. تجربه محدود برابر با نتایج ضعیف است. در مورد کف تکمیل شده ، اغلب ضمانت نامه ها با سلب مسئولیت همراه هستند.

در مقابل ، EPF میلیون ها فوت مربع از کف های اپوکسی کف و سیستم های کف مایع یورتان را در سراسر ایالات متحده نصب کرده است. پس از اتمام مشاوره طراحی ما و توافق دو طرف با یکدیگر ، ما تیم پروژه شما را تعیین می کنیم. تیم شما شامل یک مدیر پروژه ، مدیر سایت ، رهبر تیم و 6-12 تکنسین کف است. کنترل کیفیت دقیق از طریق این تیم کفپوش مجرب حاصل می شود.

از بین بردن کف ، کف چسب یا پوشش موجود ، آماده سازی سطح و نصب آن توسط دستیارهای متخصص ما انجام می شود. بیش از 1 میلیون دلار تجهیزات برای اطمینان از دستیابی سریع و کارآمد و با بالاترین کیفیت به سطح و تجهیزات سرمایه گذاری شده است. تمام تجهیزات آماده سازی سطح دارای گرد و غبار هستند تا گرد و غبار موجود در هوا را به حداقل برسانند و از ساختمان و تجهیزات حساس شما محافظت کنند. به دنبال لیست های بررسی شده با زمان ، نصب به اتمام می رسد و کیفیت را در هر مرحله از مسیر اطمینان می دهید.

conductive-flooring

خرید کفپوش اپوکسی

پوشش های کفپوش اپوکسی کانداکتیو

سیستم های کفپوش اپوکسی نازک تر در گزینه های نورد. پس از اتمام آماده سازی سطح ، ترک ها ، سوراخ ها و اتصالات اسپال شده با خمیر اپوکسی ترمیم می شوند. بعد ، پوشش ها در دو یا سه لایه اعمال می شوند. به طور معمول ، یک پوشش آستر اپوکسی عایق ، (کف پوش اپوکسی میانه اختیاری) و پوشش بالا پلی اورتان رسانا. با استفاده از این سیستم ، نهایت مقاومت در برابر سایش و حفظ براقیت را بدست می آورید. در اطراف مقاومت در برابر شیمیایی ، مقاومت در برابر خراش ، و پایان بسیار آسان برای تمیز کردن بافت استاندارد یک پایان بسیار سبک و مهره شیشه ای است. این امکان تمیز کردن را می دهد ، اما لغزنده نیست. خصوصیات الکتریکی داخلی است ، نمی تواند فرسوده شود و کف هرگز به اپیلاسیون نیاز ندارد.

سطوحی با خصوصیات آنتی استاتیک

برخی از سطوح مانند کف پوش اپوکسی بتنی یا وینیل ممکن است در شرایط مناسب خاصیت ضد الکتریسیته ساکن را فراهم کنند و بنابراین کفپوشهای ضد استاتیک در نظر گرفته می شوند. با این حال ، کفهای غیر تصفیه شده یا حتی کفهای پوشش داده شده ساکن (به شکل زیر مراجعه کنید) اتلاف کنترل شده یا زمین آمیز بودن بارهای ترابوالکتریک را ایجاد نمی کنند. بنابراین ، تفاوت بین کف ضد الکتریسیته ساکن و کفپوش ESD قابل توجه است. مواد عایق ضد الکتریسیته ساکن محسوب نمی شوند.

کفپوش اپوکسی کانداکتیو آنتی استاتیک چیست؟

خرید کفپوش اپوکسی  ضد استاتیک باعث کاهش ، حذف یا جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن می شود. بنابراین ، سیستم های کف ESD در این تعریف جای می گیرند ، اما اصطلاحات قابل تعویض نیستند. در حالی که برخی از مواد هنگام استفاده برای کف سازی می توانند میزان شارژ کمتری ایجاد کنند ، اما سیستم های کف کنترل کنترل ایستا به زمین متصل نیاز دارند تا بارها با خیال راحت از بین بروند.

کف پوش اپوکسی

کف پوش اپوکسی

تفاوت بین کفپوش های استاتیکی ، رسانا و عایق
کف پوش استاتیک

ANSI “Static Dissipative” را هر چیزی با مقاومت بین 1 میلیون (106) اهم و 1 میلیارد (109) اهم تعریف می کند. سیستم های کاشی به کاشی از تغییرات ورق لاستیکی برای اطمینان از یک سرویس اتلاف ثابت استاتیک در سراسر فضا.

 • لوازم الکترونیکی ، صفحه پانل و ساخت تجهیزات پزشکی
 • ساختن اتاق تمیز
 • جابجایی ، مونتاژ یا تعمیر کامپیوتر و الکترونیک
 • لحیم کاری PCB یا دوباره کاری
 • مناطق نصب مخابرات
انواع کف و قیمت کفپوش اپوکسی کانداکتیو

کفپوش ESD دارای چندین گزینه ساخت و پیکربندی است که هر یک از آنها در قیمت ، خواص ضد استاتیک و هدایت متفاوت است:

 1. کف پوش ورق وینیل رسانا و غیر رسانا / کاشی های بدون درز ESD
 2. بهم پیوستن کاشی های ESD
 3. کاشی های فرش ناپایدار
 4. رول کفپوش ESD
 5. تشک های ESD
 6. پایان کف ESD
خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

خطرات تخلیه ESD و ولتاژ تخلیه برای شوک استاتیک

ضربه ای که با لمس دستگیره در پس از عبور از کف فرش داخل جوراب ایجاد می شود ، تقریباً 25 برابر به اندازه ضربه ای است که برای جرقه بیشتر ابرهای بخار یا گاز لازم است. برای اینکه انسان تأثیر الکتریسیته ساکن را احساس کند ، تخلیه باید حداقل به 3500 ولت برسد ، در حالی که حتی 20 ولت می تواند به الکترونیک حساس آسیب برساند و شارژ بیش از 1400 ولت می تواند باعث انفجار شود.

بنابراین ، هرگونه بار ناشی از راه رفتن در مناطق خطر ESD باید در اسرع وقت خنثی شود. کفپوشهای ابررسانا در مکانهایی مانند کارخانه ها و انبارهای مهمات ، فرآوری مواد شیمیایی و تولید آتش بازی یافت می شوند. نکته مهم ، تشک های بسیار رسانا هنگام استفاده همراه با تجهیزات فشار قوی ، خطر شوک الکتریکی را برای اپراتور افزایش می دهند.

کفپوش اپوکسی کانداکتیو

برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.

کفپوش اپوکسی  کفپوش اپوکسی کفپوش اپوکسی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما