زمان مطالعه: 6 دقیقه

کفپوش mma

کفپوش mma  , کفپوش اپوکسی و مزایای و معایب آن :

کفپوش اپوکسی متیل متاکریلات (MMA) می تواند به نتایجی دست یابد که با سایر سیستمهای رزین امکان پذیر نباشد و به طور گسترده در فرودگاهها ، آشپزخانه ها ، امکانات تفریحی ، فست فودها ، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر این ، آنها همچنین برای کاربردهای بیرونی مانند پارکینگ ، مسیرهای پیاده روی و علائم راهنمایی و رانندگی بسیار مناسب هستند زیرا از پایداری UV بالایی برخوردار هستند. مزایای اصلی آنها این است که به سرعت بهبود می یابند ، دارای قدرت پیوند باورنکردنی ، مقاومت فشاری بالا و قابل نصب در دامنه وسیعی از دما هستند.

کفپوش متیل متاکریلات سیستم های دو جزئی هستند که در آنها رزین MMA با یک آغازگر پودر جامد مخلوط می شود. پس از مخلوط شدن ، بهبود MMA توسط اکسیژن موجود در هوا مهار می شود. تولیدکنندگان با قرار دادن موم پارافین در رزین بر این مشکل غلبه می کنند. در طول درمان ، موم به سطح بالا می رود و یک مانع محافظتی ایجاد می کند.یک سد مومی محافظ در حین درمان به سطح بالا می رود

کفپوش mma و کفپوش اپوکسی

کفپوش متیل متاکریلات را می توان روی تعداد زیادی از زیراندازها از جمله بتن ، فولاد ، کاشی و سایر مواد رزینی نصب کرد. این محصول همچنین یک محصول ایده آل برای مکانهای ساختمانی گرم نشده یا اتاق های سردخانه است زیرا می توان آن را در دمای -20 درجه فارنهایت نصب کرد. کفپوش MMA غیر سمی است و از نظر VOC بسیار کم است اما در حالت مرطوب آن بوی متمایزی از خود نشان می دهد ، که اگرچه بی توجهی به آن بی خطر است. در هنگام نصب این بو می تواند با تهویه مناسب از بین برود و به محض بهبود مواد به سرعت بو از بین می رود.

به طور معمول ، عملیات نصب کف پوش اپوکسی MMA طی 60 دقیقه بطور کامل به بلوغ فیزیکی و شیمیایی می رسد ، به این معنی که در یک چرخش بسیار تنگ ، سطح می تواند مورد استفاده کامل عملیاتی قرار گیرد. این میزان ,خرابی عملیاتی یک مرکز را به حداقل می رساند ، که اغلب می تواند یک تمرین پرهزینه باشد.

کفپوش mma

کفپوش mma

علاوه بر این ، بر خلاف سیستم های رزینی ماله کارگر ، کف MMA می تواند با استفاده از جریان اعمال شود و به مناطق مختلف اجازه می دهد تا با سرعت قابل توجهی سریعتر نصب شوند ، در عین حال از کیفیت عالی و علامت گذاری ماله اطمینان حاصل شود.

کف پوش اپوکسی MMA 100٪ غیر مختلل و یکپارچه است و باعث ایجاد یک سطح ضد نفوذ و بدون سوراخ سوراخ می شود که از سطح بالایی از محافظت در برابر حمله شیمیایی و یک سطح ذاتی بهداشتی برخوردار است.

جوانب مثبت و منفی کفپوش متیل متاکریلات

به سرعت بهبود می یابد ، بنابراین گزینه خوبی برای شرکت هایی است که می خواهند با حداقل اختلال در کار خود فعالیت کنند. همچنین برای مناطقی که تحت شرایط شدید قرار دارند – اعم از دما ، ترافیک یا مواد شیمیایی ، انتخاب بسیار خوبی است.

برخلاف کفپوش اپوکسی ، در مناطقی که به دمای زیر صفر می رسند می توان از MMA استفاده کرد. این امر باعث می شود گزینه مناسبی برای کارخانه های فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی و سایت های تولید دارو باشد. متیل متاکریلات با FDA و USDA سازگار است و همچنین توسط NSF تأیید شده است.

کفپوش متیل متاکریلات

خرید کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی و کفپوش mma

با توجه به تحمل آن در برابر دماهای پایین ، می توان از MMA در داخل و خارج استفاده کرد.

خشک شدن کف پوش اپوکسی بیشتر از MMA است. بسته به علاقه صاحب ساختمان ، می توان آن را در یک فیلم یا یک پوشش ضخیم اعمال کند . پوشش کف اپوکسی برای دمای هوا مناسب نیست.

در حالی که آنها گزینه خوبی برای بسیاری از محیط های تجاری هستند ، کفپوش اپوکسی ممکن است راحت تر از سایر گزینه ها خراشیده شوند. برای شرکت هایی که نگران بو و انتشار هستند ، کفپوش اپوکسی بر پایه آب وجود دارد. اینها نسبت به اپوکسی های سنتی مقاومت کمتری در برابر مواد شیمیایی و سایش دارند اما در مناطق حساس به محیط زیست گزینه مناسبی هستند.

کفپوش متیل متاکریلات

کفپوش متیل متاکریلات

عوارض جانبی ساخت کفپوش mma 

در طی فرآیند پخت ، بخاطر بخارات خطرناکی که پلیمر هنگام سخت شدن از آن ساطع می شود ، تهویه مناسب لازم است. بوی قوی مرتبط با ماده نیز با گرما تشدید می شود. علاوه بر این ، MMA بسیار اشتعال پذیر است. هنگام استفاده از پلیمر بر روی سطوح ، باید اقدامات احتیاطی ایمنی در نظر گرفته شود.
طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی ، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض متیل متاکریلات خطر سرفه مزمن را ایجاد می کند. همچنین مواردی از تحریکات پوستی ثبت شده است که به تماس حاد با ماده مربوط می شود. سایر عوارض جانبی سلامتی قرار گرفتن در معرض حاد متیل متاکریلات عبارتند از: تحریک چشم ، بینی و گلو ، سرگیجه ، حالت تهوع ، استفراغ و افت فشار خون.

MMA پیوند خوبی با طبقه زیرین ایجاد نمی کند

نگرانی دیگر در مورد MMA این است که اگر از کوارتز زیاد در محلول استفاده شود ، رزین به درستی بهبود نمی یابد ، زیرا این کوارتز رزین را “می نوشد” و مقدار ناچیزی از مولکول های ماده پخت را برای پیوند باقی می گذارد.

نصب کفپوش MMA:

Stonhard وظیفه ساخت و نصب مواد برای تهیه یک کف تمام شده را دارد. جزئیات برای نصب موفقیت آمیز کف MMA مهم هستند. قبل از نصب ، منطقه مورد بررسی قرار می گیرد تا سیستم مناسب مورد نیاز منطقه و آزمایش مورد نیاز تعیین شود. بر اساس شرایط دال ، استفاده از فضا یا سن ساختمان ، ممکن است آزمایش های مختلفی مانند کلرید کلسیم یا آزمایش رطوبت نسبی برای تعیین میزان رطوبت دال یا آلودگی مورد نیاز باشد. بر اساس اطلاعاتی که از این آزمایشات و بازدیدهای حضوری بدست آمده است ، روش آماده سازی مناسب تعیین می شود.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

این ممکن است شامل آماده سازی مکانیکی با انفجار رسانه ای ، سنگ زنی الماس ، و حذف توسط چکش های جک و تفنگ های خردکن باشد. اگر تشخیص داده شود که اسلبها به روغن آلوده شده اند ، برای دستیابی به چسبندگی مناسب ممکن است روغن زدایی شود.

آماده سازی مهمترین فرآیند برای اطمینان از وجود پیوند مناسب با بستر است. نصب سیستم بسته به سیستم خاص (پخش ، ملات ، خود تسطیح کننده) متفاوت خواهد بود. روشهای معمول نصب از پودر و ماسوره زدن مواد ، پارو زدن و غلتاندن مواد و پخش مواد پخش شده متفاوت است. قبل از نصب ، تمام جزئیات ، از جمله ضد آب ، پایه کف ، نفوذ ، تخلیه و غیره مورد بحث قرار می گیرد. برای اطمینان از نصب کف MMA با کیفیت مناسب با تیم های نصب شده آموزش دیده حرفه ای ، این موارد به درستی کنترل می شوند.

کف پوش اپوکسی

کف پوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما