زمان مطالعه: 13 دقیقه

سیلر اپوکسی

سیلر اپوکسی و خرید کفپوش اپوکسی , قیمت کفپوش اپوکسی :

اکثر محصولات سیلر کف پوش اپوکسی دارای جلای براق هستند. سیلرهای اپوکسی بسیار سخت تر از اکریلیک هستند. اپوکسی های بر پایه آب به خوبی به بتن می چسبند و سطح شفافی را ارائه می دهند ، اما بدون منفذ هستند و اجازه خروج رطوبت به دام افتاده را نمی دهند. اپوکسی ها احتمالاً بهترین انتخاب برای صفحات بتنی و مناطق آماده سازی غذا هستند.

قیمت کفپوش اپوکسی و برنامه های کاربردی سیلر اپوکسی

 • طبقات در مناطق پر رفت و آمد و تهیه غذا
 • روکش های سیمانی
 • صفحات پیش ساخته بتنی

قیمت کفپوش اپوکسی سیلر و مهر و موم اپوکسی برای بتن

مقاومت بالا در برابر سایش و درخشندگی زیاد ، سیل های اپوکسی را برای کفهای پر رفت و آمد و صفحات بتنی ایده آل می کند.

خرید کفپوش اپوکسی سیلر

نحوه ترکیب اجزای اپوکسی دو قسمتی و اعمال مواد روی کف بتنی را ببینید.

قیمت کفپوش اپوکسی و استفاده از آن روی سطح بتن یک فیلم محافظ با ساختار بالا ایجاد می کنند که باعث ایجاد یک پوشش سخت ، طولانی و مقاوم در برابر سایش می شود. آنها همچنین ضد آب عالی را ارائه می دهند. در صورت تمایل به افزودن رنگ ، آنها به صورت شفاف یا رنگدانه ای موجود هستند.

سیلر اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی

برنامه های کاربردی سیلر اپوکسی

کاربردهای معمول برای سیلرهای اپوکسی عبارتند از:

 • طبقات در مناطق پر رفت و آمد و تهیه غذا
 • روکش های سیمانی
 • صفحات پیش ساخته بتنی

از آنجا که کف پوش اپوکسی ها در معرض اشعه ماوراء بنفش ممکن است زرد شوند ، عموماً محدود به استفاده داخلی هستند. در کفهای تزئینی ، سطح اپوکسی شفاف و براق ، رنگ را غنی کرده و طرح را زنده می کند و از کف در برابر سایش و عبور و مرور محافظت می کند.

انواع اپوکسی محصولات

اکثرکف پوش اپوکسی ها محصولات دو جزئی هستند که قبل از استفاده مخلوط شده اند. هنگامی که اپوکسی مخلوط می شود ، باید مواد را فوراً قبل از شروع به فشردن اعمال کنید. به دلیل محتوای جامد و ویسکوزیته بالا ، روشهای کاربردی خوب شامل یک قلم موی شکاف دار و سپس یک غلتک بدون پرز است.

بتن یک مصالح ساختمانی بسیار بادوام است ، اما مقاوم در برابر آسیب نیست. بتن تصفیه نشده نه تنها در حین درمان دچار ترک خوردگی می شود ، بلکه ترافیک خودروها ، مواد شیمیایی خورنده و انجماد آب نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.

اگر سطح بتنی دارید ، چه بیرونی و چه داخلی ، به احتمال زیاد باید با نوعی سیلانت یا روکش آن را درمان کنید. اما کدام یک برای موقعیت شما بهتر است –

سیلر بتنی یا اپوکسی

سیلر اپوکسی بتن چیست و بهترین سیل اپوکسی بتن کدام است؟ سیلرهای بتنی اپوکسی روکش های بتنی موضعی هستند که سطح مقاوم و مقاوم در برابر سایش را ایجاد می کنند. آنها یک محصول ایده آل برای روکش کف بتنی برای تولید سطح کف هستند.

اپوکسی از نظر ویژگی ها ویژگی های مشابهی با اکریلیک ها دارد ، اما از نظر عملکرد ، طول عمر و البته قیمت متفاوت است. اپوکسی یک مانع محافظ نامرئی است که به خوبی به کف کارخانه های بتنی ، کف گاراژها و رستوران ها می چسبد.

قیمت کفپوش اپوکسی های مبتنی بر آب

مواد سخت تری نسبت به اکریلیک در نسخه های حلال و مبتنی بر آب نیز وجود دارند. برخی از اپوکسی های مبتنی بر آب غیر متخلخل هستند و اجازه خروج رطوبت را می دهند. اما اکثر اپوکسی ها رطوبت را به خوبی تحمل نمی کنند و بسیار تنفس پذیر نیستند.

این بدان معناست که در صورت گیر افتادن بخار آب در زیر سطح پس از استفاده از اپوکسی ممکن است حباب ایجاد شود. لطفاً توجه داشته باشید که اپوکسی نباید روی یک اسلب با مشکل رطوبت اعمال شود. اپوکسی گاهی به عنوان آغازگر استفاده می شود و مقاومت فوق العاده ای در برابر مواد شیمیایی ایجاد می کند. از آنجا که اپوکسی ها در معرض اشعه ماوراء بنفش تمایل به زرد شدن دارند ، معمولاً فقط در داخل خانه استفاده می شوند.

اپوکسی ها برای دفع آب بسیار عالی هستند و بیشتر در صفحات بتنی استفاده می شوند. توجه داشته باشید که اکثر اپوکسی ها دو جزء هستند که با هم مخلوط شده و سپس بر روی بتن می چرخند. برخی از موارد منفی شامل این واقعیت است که آنها نیاز به آماده سازی بیشتر کف دارند ، زمان زیادی طول می کشد تا درمان شوند و فرآیند نصب ممکن است گیج کننده و زمان بر باشد. اما قبل از نیاز به استفاده مجدد مدت زمان بیشتری نسبت به اکریلیک دوام می آورند.

سیلر اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

مزایای سیلرهای بتنی:
 1. منافذ سطحی بتن را می بندد تا در برابر مایع نفوذ ناپذیر شود
 2. از ترک خوردگی چرخه انجماد / ذوب محافظت می کند
 3. به دلیل قطرات روغن ، کثیفی ، کپک و غیره از لک شدن سطح جلوگیری می کند.
 4. از خوردگی جزئی ناشی از مواد شیمیایی و نمک محافظت می کند
 5. بسته به فرمول استفاده شده ممکن است سطح مرطوب یا براق به نظر برسد
 6. قیمت کفپوش اپوکسی سیلر
ملاحظات نصب:

نسبتاً ساده برای اعمال به عنوان یک پروژه DIY

تا 5 سال دوام می آورد و نیاز به استفاده مجدد نداردبهترین برنامه ها:

مسیرهای رانندگی ، حیاط و سایر سطوح بیرونیپروژه های کوچک خانه مانند زیرزمین

سطوح داخلی که رفت و آمد زیادی ندارند

قیمت کفپوش اپوکسی یا اورتان

پوشش های کف اپوکسی از نظر شیمیایی با پوشش های اورتان متفاوت هستند ، اما اغلب از آنها به صورت پشت سر هم در کف بتنی استفاده می شود. بنابراین ما مزایای کلی این سهم را بررسی می کنیم ، چه زمانی که جداگانه یا با هم استفاده شوند.

روکش های اپوکسی و اورتان گرانتر از یک سیلر ساده بتنی هستند ، اما محافظت بهتری را ارائه می دهند.

مزایای خرید کفپوش اپوکسی / اورتان

 • منافذ سطحی بتن را می بندد تا در برابر مایع نفوذ ناپذیر شود
 • از آسیب ناشی از لکه های آب و روغن محافظت می کند
 • می تواند از خوردگی ناشی از مواد شیمیایی صنعتی جلوگیری کند
 • سطح را در برابر سایش و آسیب ناشی از ضربه محافظت می کند
 • دارای رنگ ها و طرح های متنوع می باشد که قابل سفارش می باشد
ملاحظات نصب:

به دلیل خطر حباب و سایر خرابی های اتصال ، بهتر است یک پیمانکار حرفه ای استخدام کنید

ممکن است بین 5 تا 10 سال (یا حتی بیشتر) طول بکشد تا نیاز به درخواست مجدد داشته باشد

بهترین برنامه ها:
 • تاسیسات صنعتی مانند کارخانه ها ، انبارها و …
 • امکانات خرده فروشی با سطح بالای ترافیک پیاده
 • گاراژهای تجاری و مسکونی
 • کف های بتنی با مشکلات ذاتی رطوبت

برنامه های داخلی (اپوکسی می تواند به اشعه ماوراء بنفش حساس باشد و اگر به درستی آماده نشود ممکن است تغییر رنگ دهد)

کدام برای شما مناسب است؟

اگر به دنبال حفاظت اولیه از یک حیاط در فضای باز یا بزرگراه هستید یا فضای داخلی دارید که مجبور نیست در برابر بسیاری از سوء استفاده ها مقاومت کند ، یک سیلر ساده بتونی ممکن است تنها چیزی باشد که شما نیاز دارید.

از سوی دیگر ، اگر شما نیاز به حفاظت جدی از یک طبقه صنعتی یا تجاری دارید که مرتباً در معرض مواد شیمیایی ، ترافیک سنگین یا سایر عوامل احتمالی آسیب قرار می گیرد ، بهتر است با یک اپوکسی یا اورتان کار کنید.

آب بندی مایعات چسبناک مانند رزین های اپوکسی به مهر و موم نیاز دارد که دارای نیروی کافی برای اطمینان از عملکرد خوب تراشیدن باشد ، در حالی که شفت مورد نظر برای آب بندی را بیش از حد بار نمی کند. این امر اغلب با انتخاب بهترین فنر که بدون در نظر گرفتن سیال همچنان فعال است ، انجام می شود.

این بدان معناست که یک ماده فنری را انتخاب کنید که بتواند چالش های زیر را با موفقیت برطرف کند:

 • برای اطمینان از عملکرد خوب تراشیدن ، لبه تیز را حفظ کنید
 • اطمینان حاصل کنید که مایعی از زیر لب عبور نمی کند
 • ضریب اصطکاک نسبتاً پایینی را نشان دهید
 • به دلیل بارگذاری زیاد واحد ، به محور آسیب نمی رساند
واکنش شیمیایی

وقتی از ترکیب مخلوط کن برای مخلوط کنهای دو قسمتی استفاده شود ، واکنش شیمیایی را آلوده نمی کند

گاهی اوقات دما نیز عاملی برای آب بندی است ، به این معنی که برخی از مواد مهر و موم برای این کارها مناسب نیستند. و البته ، شیمی مایعات نمی تواند با فنر یا مهر و موم تداخل داشته باشد.

مهر و موم باید به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند در برابر تمام شرایط فوق مقاومت کند و در عین حال انعطاف پذیری کافی برای نصب داشته باشد و در برابر برخی بارهای جانبی واکنش نشان دهد.

قیمت کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی

بهترین مواد مهر و موم برای آب بندی رزین های اپوکسی

ما به طور کلی به دو ماده مهر و موم مختلف روی می آوریم: PTFE یا تفلون و UHMW یا پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا.

تفاوت های زیادی بین این دو ماده وجود دارد. UHMW بسیار سفت است و در نتیجه خراشدهایی عالی را انجام می دهد. با این حال ، اغلب توسط دما محدود می شود و برخی مایعات می توانند با آن واکنش نشان دهند ، اگرچه اکثر رزین های اپوکسی با UHMW تعامل ندارند.

از طرف دیگر ، تفلون بسیار سازگارتر از UHMW است ، دارای محدوده دمایی وسیع تری است و مقاومت شیمیایی تقریباً هرگز مشکلی ایجاد نمی کند (مخصوصاً در مورد رزین های اپوکسی).

بنابراین چگونه می توانید انتخاب کنید که کدام ماده مهر و موم برای نیازهای شما بهتر کار کند؟ پاسخ به چند عامل خلاصه می شود: دما ، که به سرعت مربوط می شود (به ویژه در برنامه های چرخشی) ، و اینکه مهر و موم چقدر خوب از محور خارج می شود.

ترموست چیست؟

رزین گرماگیر یا ترموست ، پلیمری است که با استفاده از روش پخت مانند حرارت یا تابش ، سخت شده یا حالت سختی پیدا می کند. فرآیند پخت غیرقابل برگشت است زیرا یک شبکه پلیمری را ایجاد می کند که با پیوندهای شیمیایی کووالانسی پیوند خورده است.

هنگام گرم شدن ، برخلاف ترموپلاستیک ها ، ترموست ها جامد می مانند تا زمانی که دما به نقطه ای برسد که ترموست شروع به تخریب می کند.

رزین های فنولیک ، آمینو رزین ها ، رزین های پلی استر ، رزین های سیلیکونی ، رزین های اپوکسی و پلی اورتان ها (پلی استرها ، وینیل استرها ، اپوکسی ها ، بیسمالایمیدها ، استرهای سیانات ، پلی آمیدها و فنولیک) چند نمونه از رزین های حرارتی هستند.

در میان آنها ، اپوکسی ها یا رزین های اپوکسی یکی از رایج ترین و پرکاربردترین ترموست های امروزه در کاربردهای کامپوزیت ساختاری و تخصصی هستند. رزین های اپوکسی ترموست به دلیل استحکام و استحکام بالا (به دلیل درجه اتصال زیاد) تقریباً با هر کاربردی سازگار هستند.

اما چه چیزی رزین اپوکسی را به رزینی چند منظوره برای این کاربردها تبدیل کرده است. بیایید آن را با جزئیات یاد بگیریم…

چه چیزی اپوکسی رزین را همه کاره می کند؟

اصطلاح “اپوکسی” ، “رزین اپوکسی” یا “اپوکسید” (اروپا) ، α-اپوکسی ، 1،2-اپوکسی و غیره به گروه وسیعی از ترکیبات واکنشی اشاره دارد که با وجود یک اکسیران یا حلقه اپوکسی مشخص می شوند به این توسط یک حلقه سه نفره حاوی یک اتم اکسیژن که با دو اتم کربن پیوند خورده است نشان داده شده است.

قیمت کفپوش اپوکسی و ساختار شیمایی آن

از این رو ، حضور این گروه عملکردی یک مولکول را به عنوان اپوکسید تعریف می کند – جایی که پایه مولکولی می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد و در نتیجه باعث ایجاد کلاسهای مختلف رزین اپوکسی می شود. و آنها موفق هستند زیرا تنوع در ساختار مولکولی قابل تولید با استفاده از روش شیمیایی مشابه را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، رزین های اپوکسی را می توان با عوامل پخت مختلف ، اصلاح کننده ها ، برای دستیابی به خواص مورد نیاز برای یک برنامه خاص ترکیب کرد.

فنول گلیسیدیل اترها

آنها توسط واکنش تراکم بین اپی کلرو هیدرین و یک گروه فنل تشکیل می شوند. ساختار مولکول حاوی فنل ، تعداد حلقه های فنل انواع مختلف رزین های اپوکسی را متمایز می کند. شکل بالا نشان داده شده DGEBA (دی گلیسیدیل اتر بیسفنول-A) امروزه یکی از پرکاربردترین رزین های اپوکسی است.

بیسفنول A

اصلاح نسبت اپی کلرو هیدرین به BPA در طول تولید می تواند رزین با وزن مولکولی بالا تولید کند. این HMW گرانروی را افزایش می دهد و بنابراین این رزین ها در دمای اتاق جامد هستند. انواع دیگر در این کلاس شامل رزین های اپوکسی بیسفنول-A هیدروژنه ، رزین های برم دار تولید شده از تترابرومو بیسفنول-A ، دی گلیکیدیل اتر بیسفنول-F ، دی گلیکیدیل اتر بیسفنول-اچ ، دی گلیسیدیل اتر بیسفنول-اس و غیره رزین های برموم بازدارنده شعله هستند و بیشتر در کاربردهای الکتریکی استفاده می شود. علاوه بر این ، DGEBH مقاومت در برابر آب و هوا را نشان می دهد و DGEBS برای به دست آوردن رزین اپوکسی پایدار از نظر حرارتی استفاده می شود.

فنول و کروزول نوولاک دو نوع دیگر از اترهای گلایسیدیل معطر هستند. آنها با ترکیب فنل یا کرسول با فرمالدئید پلی فنول تولید می شوند. این پلی فنول متعاقباً با اپی کلرو هیدرین واکنش داده و رزین اپوکسی با عملکرد بالا و Tg پخته شده بالا تولید می کند.

گلایسیدیل آمین های معطر

آنها توسط واکنش اپی کلرو هیدرین با یک آمین ، با آمینهای معطر مناسب برای کاربردهای دمای بالا تشکیل می شوند. مهمترین رزین در این کلاس تتراگلیسیدیل متیلن دیانیلین (TGMDA) است.

TetraGlycidyl-MethyleneDiAniline (TGMDA)

رزین های TGDMA خواص مکانیکی عالی و دمای انتقال بالای شیشه را ارائه می دهند و برای کامپوزیت های پیشرفته برای کاربردهای هوافضا مناسب هستند.

TGPAP-تری گلیسیدیل p-amino-phenol نوع دیگری از گلیسیدیل آمین است. ویسکوزیتری کم در RT نشان می دهد و بنابراین معمولاً با سایر اپوکسی ها مخلوط می شود تا جریان یا چسب فرمولاسیون بدون از دست دادن Tg اصلاح شود.

سایر آمین های گلیسیدیل تجاری شامل دی گلیسیدیل آنیلین ، تتراگلیسیدیل متا-زایلن دی آمین هستند. ضرر اصلی این کلاس هزینه است که می تواند در مقایسه با رزین های Bis-A بیشتر باشد.

کلیکوآلیفاتیک ها

رزین های اپوکسی سیکلوآلیفاتیک برنامه هایی هستند که نیاز به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، عملکرد عایق الکتریکی خوب و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش دارند. آنها دارای یک حلقه اپوکسی هستند که داخل ساختار حلقه است.

فرمول های رزین اپوکسی سیکلوآلیفاتیک برای ساخت بسیاری از اجزای ساختاری تقویت شده با فیبر استفاده می شود. فرمولاسیون های حاوی این رزین ها می توانند دمای گذار بالای شیشه را در محدوده 200 درجه سانتی گراد نشان دهند.

رزین اپوکسی سیکلوآلیفاتیک مهم و پرکاربرد ، دی گلیسیدیل استر هگزاهیدروفتالیک اسید و 3،4-اپوکسی سلوکلزیل متیل-3 ‘، 4’-اپوکسی سیکلو هگزان است.

خواص کلیدی رزین های اپوکسی

ما در زیر خواص کلیدی ارائه شده توسط رزین کف پوش اپوکسی را لیست می کنیم.

 • استحکام بالا
 • انقباض کم
 • چسبندگی عالی به لایه های مختلف
 • عایق الکتریکی موثر
 • مقاومت شیمیایی و حلال ، و
 • هزینه کم و سمیت کم

قیمت کفپوش اپوکسی سیلر هم به صرفه تر است و هم نسبت به سایر کفپوش های اپوکسی راحت تر نصب میشود. و همچنین با اکثر بسترها سازگار هستند. آنها به راحتی سطوح را مرطوب می کنند ، بنابراین آنها را برای کاربردهای کامپوزیت مناسب می کند. رزین اپوکسی همچنین برای اصلاح چندین پلیمر مانند پلی اورتان یا پلی استرهای اشباع نشده برای افزایش ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آنها استفاده می شود.

خرید کفپوش اپوکسی حرارتی:

 • استحکام کششی بین 90 تا 120 مگاپاسکال متغیر است
 • مدول کششی بین 3100 تا 3800 مگاپاسکال
 • دمای انتقال شیشه (Tg) که بین 150 تا 220 درجه سانتی گراد متغیر است
 • قیمت کفپوش اپوکسی حرارتی

جدا از خواص ذکر شده در بالا ، رزین های کف پوش اپوکسی دارای دو اشکال اصلی هستند که عبارتند از شکنندگی و حساسیت به رطوبت.

خرید کفپوش اپوکسی کامپوزیت

مواد افزودنی برای عملکرد بالا در خرید کفپوش اپوکسی

پرکننده ها نیز نقش مهمی در فرمولاسیون رزین کف پوش اپوکسی ایفا می کنند. الیاف تقویت کننده مانند شیشه ، گرافیت و پلی آرمید خواص مکانیکی را تا حدی بهبود می بخشد که از اپوکسی می توان در بسیاری از کاربردهای ساختاری استفاده کرد.

سایر پرکننده های غیر تقویت کننده عبارتند از:

 • پودر فلزات برای بهبود هدایت الکتریکی و حرارتی
 • آلومینا برای هدایت حرارتی
 • سیلیس برای کاهش هزینه و افزایش قدرت
 • میکا – مقاومت الکتریکی
 • تالک و کربنات کلسیم – کاهش هزینه
 • پودرهای کربن و گرافیت برای افزایش روانکاری

در حالی که با سیستم های پر شده ترکیب می شود ، برخی از عوامل مهمی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 • کسر حجمی پرکننده
 • ویژگی های ذرات (اندازه ، سهم ، سطح …)
 • نسبت ابعاد پرکننده
 • استحکام و ضریب پرکننده
 • چسبندگی پرکننده به رزین
 • گرانروی رزین پایه
 • سختی مهار پایه
کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کامپوزیت های کفپوش اپوکسی تقویت شده

خرید کفپوش اپوکسی کامپوزیت تقویت شده با نانوذرات نیز در دهه های گذشته علاقه زیادی به صنعت ایجاد کرده است. این مواد دارای نسبت استحکام به وزن بالا ، چگالی کم و مدول بالا هستند که به آنها اجازه می دهد با فلزات انتخاب شده مقابله کنند.

هدف اصلی تقویت و ترکیب اپوکسی دستیابی به خواص مورد نظر با حفظ هزینه های پایین است. افزایش محتوای پرکننده به طور کلی ویسکوزیته را افزایش می دهد و پردازش را دشوارتر می کند. وزن مخصوص معمولاً افزایش می یابد ، اگرچه برخی از پرکننده ها مانند شیشه های توخالی یا میکروبالون های فنلی ، فوم های نحوی با چگالی قابل ملاحظه ای ایجاد می کنند.

اصلاح کننده های مورد استفاده در فرمولاسیون کفپوش اپوکسی
افزودنی های لاستیکی

از آنها برای افزایش انعطاف پذیری ، مقاومت در برابر خستگی ، مقاومت در برابر ترک ، چقرمگی در رزین های اپوکسی استفاده می شود. لاستیک های مایع که بیشتر در کامپوزیت های کف پوش اپوکسی استفاده می شوند کوپلیمر بوتادین آکریلونیتریل (CTBNs) با کربوکسیل هستند. با این حال ، محتوای آکریلونیتریل لاستیک هنگام استفاده از اصلاح کننده لاستیک یک نکته مهم است. با افزایش میزان نیتریل یک لاستیک ، حلالیت آن افزایش می یابد و در نهایت اندازه ذرات در ماتریس پخت کاهش می یابد. از لاستیک های غیرفعال در کاربردهای کامپوزیت اپوکسی استفاده نمی شود.

مواد افزودنی ترموپلاستیک

از آنها برای افزایش چقرمگی شکست رزین های اپوکسی استفاده می شود. فقط TP های MW نسبتاً کم را می توان در رزین های اپوکسی حل کرد. ترموپلاستیک هایی که معمولاً استفاده می شوند عبارتند از: فنوکسی ، پلی آمر بلوک آمید ، PVB ، پلی سولفون ، پلی اتر سولفون ، پلی آمید ، پلی اترید ، نایلون.

در مقایسه با لاستیک ، پلاستیک های ترموپلاستیک در ماتریس های دارای پیوند متقاطع سفت کننده های م effectiveثرتری هستند و تمایل ندارند بر Tg و مدول تأثیر بگذارند.

با این حال بارهای زیاد TP منجر به افزایش حساسیت حلال و کاهش مقاومت در برابر خزش و خستگی می شود.

بازدارنده های شعله – به رزین های کف پوش اپوکسی اضافه می شوند تا ویژگی های FR را در خود جای دهند. وجود هالوژن ها و عطرهای تشکیل دهنده زغال سنگ در رزین اپوکسی-درمانی ، اشتعال پذیری را کاهش می دهد.

رنگها  – انواع مختلفی از رنگها را می توان با اپوکسی مانند رنگدانه های معدنی به جز سبزیجات کروم ، سینه های طبیعی ، سفید سولفید روی و غیره و رنگدانه های آلی مانند سیاه کربن استفاده کرد. – طیف گسترده ای از رنگ ها را می توان با اپوکسی مانند رنگدانه های معدنی به جز سبزیجات کروم ، سیناهای طبیعی ، سفید سولفید روی و غیره و رنگدانه های آلی مانند سیاه کربن استفاده کرد.

خرید کفپوش اپوکسی

کف پوش اپوکسی

رزین های کفپوش اپوکسی در مقابل رزین های پلی استر

به طور کلی ، رزین های کف پوش اپوکسی در پنج زمینه اصلی نسبت به پلی استر و وینیل استرها دارای مزایای عملکردی هستند:

 • خواص چسبندگی بهتر (قابلیت اتصال به آرماتور یا هسته)
 • خواص مکانیکی برتر (به ویژه استحکام و سفتی)
 • بهبود مقاومت در برابر خستگی و ترک خوردگی میکرو
 • کاهش تخریب ناشی از نفوذ آب (کاهش خواص ناشی از نفوذ آب)
 • افزایش مقاومت در برابر اسمز (تخریب سطح به دلیل نفوذپذیری آب)
 • قیمت کفپوش اپوکسی به صرفه
خرید کفپوش اپوکسی و بازیافت و سیستم های آن

خرید کفپوش اپوکسی حرارتی مواد با کارایی بالا و کاربردهای صنعتی قابل توجهی هستند. با این حال ، بازیافت ترموست ها و موارد پر کردن آنها چالش برانگیز است. با این حال ، تحقیقات و توسعه قابل توجهی برای بازیافت ترموست ها انجام شده است ، بنابراین پلاستیک ها تجزیه و اصلاح می شوند.

برخی از پیشرفت های جدید در ترموست های کف پوش اپوکسی وجود دارد که تا حدودی قابل بازیافت هستند ، اما اهمیت تجاری آنها هنوز به طور کامل مورد استفاده قرار نگرفته است.

علاوه بر این ، پیشرفت در سیستم های رزین حرارتی مبتنی بر زیست با توجه به مزایای زیست محیطی آنها توجه زیادی را به خود جلب کرده است. برخی از ترموست های دارای منابع زیستی عبارتند از:

 • بر پایه روغن طبیعی (سویا ، کتان ، کرچک …)
 • بر اساس ایزوسوربید
 • سیستم های کف پوش اپوکسی مبتنی بر فوران
 • اپوکسی فنولیک و پلی فنولی
 • لاستیک طبیعی اپوکسید شده
 • مشتقات اپوکسی لیگنین
 • رزین های پایه رزین

خرید کفپوش اپوکسی و سیلر اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با ما تماس بگیرید.

اینستا  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما