زمان مطالعه: 6 دقیقه

 کفپوش وینیل لوکس

کفپوش وینیل لوکس و مزایا و معایب مواد آن :

متداول ترین مصالح مشخص شده برای کفپوش در مکانهای غذاخوری تجاری کفپوش وینیل لوکس (LVT) است که به آن تخته وینیل لوکس (LVP) نیز گفته میشود. کفپوش وینیل لوکس؛ هسته سفت و سخت یا هسته پلیمر جامد (SPC) ؛ ورقه ورقه کاشی فرش و فرش؛ کاشی و سرامیک و پرسلن؛ کاشی معدن؛ بتن؛ و چوب سخت

از مزایای کفپوش وینیل لوکس می توان به ضمانت بیشتر ، سهولت نگهداری و ظاهر بهتر در طول زمان به دلیل خاصیت ضد آب بودن و همچنین مقاومت در برابر خراش ، خراش و لکه اشاره کرد. این ماده به دلیل راحتی بیشتر در هنگام ایستادن و ساکت بودن در زیر پا نسبت به سبک های دیگر مورد توجه قرار گرفته است. LVT در انواع سبک ها ، رنگ ها و بافت ها موجود است. برخی از تولید کنندگان کف گزینه های سفارشی سازی گسترده ای را ارائه می دهند. برخی از اشکالات ، بسته به نیاز سازنده و پروژه ، شامل مقاومت در برابر ضربه و قابلیت بازیافت آن است.

مقایسه کفپوش spc  و کفپوش LVT

کفپوش SPC که معمولاً نازک تر از LVT است ، تخته هایی را ارائه می دهد که دارای طرح هایی واقعی به ظاهر چوب هستند و دارای مزایای اضافی مقاوم در برابر تورفتگی و جذب صدا است. برخلاف چوب سخت ، SPC هنگام نصب در فضای مطبوع نیازی به سازگاری ندارد ، به این معنی که یک رستوران می تواند با سرعت بیشتری پس از بازسازی یا نصب به کار کامل برگردد.

VCT سنتی یک گزینه اقتصادی است که با گذشت زمان دوام می آورد. این نوع کفپوش در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است. VCT معمولاً در مقایسه با LVT یا SPC در طول چرخه عمر خود به نگهداری اضافی نیاز دارد ، زیرا با گذشت زمان سطح تغییر رنگ می یابد و برگشت ناپذیر می شود. با این حال ، پوشش هایی از برخی تأمین کنندگان در دسترس است که کاربرد اولیه لاک را کاهش می دهد و سلب مواد ترمیمی مداوم را از بین می برد و یا کاهش می دهد ، در نتیجه نگهداری با گذشت زمان کاهش می یابد.

کفپوش ورقه ورقه ای

کفپوش ورقه ورقه ای ساخته شده از چوب فشرده ، دوام ، مقاومت در برابر خراش و خراش بیشتری را ارائه می دهد و می تواند ساییدگی را تحمل کند. با این حال ، این ماده به دلیل انعکاس سخت ، بلند و صدا مشهور است. لمینت ضد آب نیست اگرچه در برابر رطوبت مقاوم است.

کفپوش وینیل لوکس

کفپوش وینیل لوکس

کفپوش های سیمانی سایش طولانی را ایجاد می کنند و در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها موجود هستند. سیمان دارای یک احساس طبیعی است که یک چسبندگی خوب را فراهم می کند ، و در نتیجه خیس شدن منجر به کاهش میزان لغزش می شود. نکته منفی این است که این یک سطح سخت است که دمای سردتری را حفظ می کند ، و تقریباً شکستگی خاصی با افتادن لیوان ها و بشقاب ها وجود دارد. این کفپوش همچنین به دلیل آب بندی نیاز به توجه بیشتر به جزئیات هنگام نصب دارد.

چوب سخت طرح های زیبا و زیبایی را ارائه می دهد ، اما با احتمال ریختن ، رطوبت و نیاز به نگهداری ، نگهداری از آن در رستوران ها دشوار است.

اپراتورها باید با یک پیمانکار کف سازی تجاری شریک شوند تا اطمینان حاصل شود که مقدار مناسب کفپوش برای فضاهای جلوی خانه محاسبه می شود. در صورت تمایل یا برش پیچیده ، پیمانکاران عواملی مانند اندازه و شکل مواد کف را در نظر می گیرند و مقداری مواد اضافی را برای تعمیرات آینده در نظر می گیرند. پیمانکار کفپوش همچنین مطابق با توصیه های نصب کارخانه سازنده ، در مورد بهترین روش نصب و آماده سازی مناسب برای طبقه زیرین برای فضا مشاوره می دهد.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

تعیین میزان کفپوش

قاعده کلی برای تعیین میزان کفپوش مورد نیاز این است که 5 تا 10 درصد مواد بیشتر از متر مربع برای نصب جبران شود. میزان خاص اتلاف برای نصب به ماده انتخاب شده بستگی دارد.

LVT برای قسمت پشتی خانه توصیه نمی شود ، اما برای ورودی ها ، راهروها و کف ناهار خوری یک انتخاب مناسب است. در سرویس های بهداشتی ، LVT کار می کند مگر اینکه تخلیه کف وجود داشته باشد ، در این صورت سرامیک یا پرسلن توصیه می شود. در غیر این صورت ، هر نوع LVT ضد آب یا ضد آب در قالب چسب یا شناور کار خواهد کرد. رستوران ها ملزم به استفاده از تشک مخصوص پیاده روی در ورودی اصلی رستوران ، از نمای خارجی به داخل کشور هستند که به راحتی می توان آن را از طریق LVT گذاشت.

از تجزیه و تحلیل هزینه چرخه زندگی ، در نظر بگیرید که کفپوش چه دوام دارد ، در مقابل هزینه و نگهداری آن. از نظر زیبایی شناسی ، ظاهر کف باید مفهوم طراحی داخلی را جلب کند و آن را تکمیل کند. تعمیر و نگهداری و تمیز بودن در کنار انتخاب سرویس بهداشتی ، هنگام انتخاب نوع کف مهم است.

خرید کفپوش اپوکسی

خرید کفپوش اپوکسی

ایمنی از لغزش

مقررات ایمنی بسته به ایالت متفاوت است ، اما اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) برای کارگران نیاز به کفپوش مقاوم دارد. برای دستیابی به این هدف ، یک کف بافت دارای چسبندگی بهترین است. سطح باید به اندازه کافی صاف باشد تا به راحتی تمیز شود و بتواند در معرض تماس مکرر با مواد شیمیایی تمیز کننده قرار گیرد. دوام یک م keyلفه اصلی است ، زیرا کفپوش جلوی خانه در معرض سو of استفاده زیاد است. به خاطر داشته باشید که کفپوش های سخت می توانند صدمات بیشتری به کارمندان منتخب وارد کنند.

روندها

مواد کفپوش سطح سخت برای رستوران ها به لطف طیف گسترده ای از طرح ها ، شکل ها ، اندازه ها ، بافت ها و سطح عملکرد که می توانند در اکثر بودجه ها متناسب باشند ، همچنان محبوبیت پیدا می کنند. نگهداری و دوام آسان در طول زمان ارزش افزوده را برای مجری رستوران فراهم می کند.

LVT در صنعت مهمان نوازی ، به ویژه رستوران ها ، طی پنج تا هفت سال گذشته داغ بوده است. فناوری چاپ امروز واقع بینانه تر است و قادر به ارائه کفپوش بادوام و آسان برای نگهداری است که ظاهر مواد طبیعی مانند دانه های چوب ، سنگ و کاشی و سرامیک را تداعی می کند. LVT علاوه بر ایجاد دوام و تمیز بودن لازم ، با یک قیمت مناسب ظاهر رستوران ها را نیز به دنبال می آورد.

محبوبیت کفپوش سیمان نیز به دلیل انحراف اشکال ، از جمله شش ضلعی ها و مثلث ها و همچنین گزینه های رنگی گسترش یافته ، در حال افزایش است.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

عوامل مراقبت و نگهداری کفپوش وینیل لوکس

در مورد مراقبت ، توصیه های خاص نگهداری سازنده کفپوش باید رعایت شود. به طور کلی ، جارو کشیدن روزانه یا پاک کردن گرد و غبار باید برای همه نوع مواد انجام شود ، با تعمیر و نگهداری معمول و دوره ای مطابق با توصیه های سازنده.

کف سرامیک / پرسلن بهتر است با آب و صابون و روش سنتی پاک کن ، با تمیز کردن عمیق مفاصل دوغاب تمیز شود. برای فرش ، جاروبرقی و تمیز کردن بخار در صورت لزوم کافی است.

کفپوش های سیمانی بسته به نوع کاربرد ، به غیر از درزگیری مجدد گاه به گاه ، نیاز به نگهداری زیادی ندارند. این میانگین هر 10 سال است. این کفپوش را می توان با استفاده از آب و صابون تمیز کرد و برای کسانی که ترجیح می دهند یک براق روی آن قرار بگیرد ، موم می شود. تولیدکنندگان توصیه می کنند با یک پاک کننده خنثی و غیر اسیدی با pH تمیز کنید.

کفپوش اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برخی محصولات ما
فروش کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال ,قیمت کفپوش اپوکسی گرانیتی
کفپوش اپوکسی  توییتر الکسا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما